Wpis z mikrobloga

@SarahC Nawet nie próbowałem. Nie podoba mi się. Gram tylko w Wuwe i Genshina. HSR mi nie podszedł ze względu na walkę i zamknięte lokacje, ale za to postacie ma fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Tippler: ZZZ to trochę taki bubel, grafika taka sobie, postacie no powiedźmy sobie szczerze po 3 latach grania w gache wrażenia nie robią, a na walkę też narzekają

HSR mi nie podszedł ze względu na walkę i zamknięte lokacje

myślę że to bolało pierwsze półtora roku jak była mapa wyłącznie z Jaro4 w tym momencie Penacony nie idzie ogarnąć, a i Xianzhou ładnie się rozbudowało. Tak w sumie za niedługo
  • Odpowiedz
@SarahC: black deserta? ale to kosztuje pieniądze kobieto czyś ty zwariowała? mama mówiła żeby nie simpować do różowych, zresztą i tak wydałem już kieszonkowe na ten miesiąc ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie no jak chcesz to możemy grać, ja w to gram praktycznie codziennie przy czym moje granie polega w 90% na byciu afk więc jeśli chodzi o PvE to nie jestem jakimś super koksem bo raz że gram c-----ą klasą a dwa że nie chciało mi się uczyć rotacji skilli xD ale jak masz jakieś pytanie to pewnie będę znał odpowiedź, muszę też samemu zrobić nową sezonową postać i
  • Odpowiedz
  • 1
@Elec: Mi się też pewnie nie będzie chciało lvlowować ani bulić jakiś bajońskich sum więc możemy sobie razem poafczyć/połazić po mapie
  • Odpowiedz
  • 0
@guest: Wchodzisz na pięć minut albo mniej każdego dnia no i jest. No, pomijając eventy i main questy czy nowe mapy. Problem polega na tym, że trzeba być systematycznym.
  • Odpowiedz