Wpis z mikrobloga

Tak czytam sobie transkrypty tego co trump mówi i on wypowiada się jak absolutny retard.
Teksty w stylu „to źli ludzie. Chcą zniszczyć pieniądze, pieniądze. A mnie lubią ludzie. Dobrzy ludzie, rodzinni ludzie. Lubią mnie ludzie którzy są rodzinni„.

Znalazłem artykuł analizujący złożoność wypowiedzi prezydentów USA i on jest parę lat niżej od dowolnego innego z ostatnich 90 lat. Poziom słownictwa jak u 11 latka. xD

Żeby on jeszcze tak mówił tylko publicznie dopasowując się do wyborców, ale prywatnie jest tak samo.
To co się udało zrobić republikanom to sprawić, że nikt nie zwraca na to uwagi bo to „Trump”. Mimo tego że też zaliczył straszny zjazd jeśli chodzi o zdolności umysłowe. Wystarczy posłuchać jak się wypowiadał w wywiadach jak miał z 40 lat.

#usa #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@washington: taki Morawiecki dużo składniej się wypowiadał mimo że też celował z przekazem do emerytów i „prostego człowieka”.
Nie wiem kto jest odpowiednikiem trumpa w Polsce jeśli chodzi o prymitywnosc wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Kantar: Przekaz idealnie dopasowany do elektoratu Republikanów. Przecież taki redneck z Teksasu jak słyszy wypociny ociężałego umysłowo Trumpa to jest wręcz zachwycony, bo sam porozumiewa się na co dzień dokładnie w taki sam sposób (mimo że ma np. 40 lat i do dziadka mu daleko - po prostu jest k---a prymitywny).
Zresztą u nas to samo pisowcy uskuteczniali na prowincji, tylko że oni robili to totalnie cynicznie i przy pełni
  • Odpowiedz
Przecież taki redneck z Teksasu jak słyszy wypociny ociężałego umysłowo Trumpa to jest wręcz zachwycony


@HrabiaTruposz: widocznie nie tylko redneck z Teksasu, bo taki Biden jeszcze gorzej się wypowiadał, a mimo to na wykopie były ochy i achy xD
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz XD jakby to rendecki miały jakąś siłę

Może gdybyś był bardziej oczytany to wiedziałbyś że 40% Teksasu stanowią Latynosi którzy w 2020 byli główną grupą napędową kampanii Trumpa, a na co dzień wielu z nich nie mówi nawet po angielsku więc używa prostego języka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
bo taki Biden jeszcze gorzej się wypowiadał, a mimo to na wykopie były ochy i achy xD


@kinkykylie: Stawiam taką teorię, że Biden w ostatnim czasie celowo stwarzał wrażenie, że jest z nim bardzo źle.
Dawało to Republikanom argument, że Demokraci wystawili "zombie" z demencją. Walili w to jak w bęben. I o to pewnie chodziło.
Kamala Harris według mnie była zatwierdzoną kandydatką dużo wcześniej.
Teraz to Republikanie maja starego dziada, niepotrafiącego się
  • Odpowiedz
@pink_avenger tak, celowo udawał XD typ już dwa lata temu ledwo mówił na konferencjach XD to wszystko tajemny plan by wyjawić mniej niż pół roku przed wyborami że jednak nie startuje. XD
  • Odpowiedz
@Kantar: @HrabiaTruposz @washington tyle tylko, że w porównaniu z przeciętnym Amerykaninem z XIX wieku to wy też leżycie, kwiczycie i sracie pod siebie. (wystarczy poczytać listy jakie pisali żołnierze podczas wojny secesyjnej albo jakie nakłady miały klasyki literatury czy nawet Mark Twain). Więc zawsze beka z półmózgów co myślą, że są mądrzy bo inni są jeszcze głupsi.
  • Odpowiedz
  • 3
@komisarz-barszczyk: czy ty myślisz że tylko w taki sposób można ustalić jak ktoś wypowiada się prywatnie xD
Jak rozumiem z Obajtkiem też musisz prywatnie sam pogadać żeby ustalić czy przeklina
  • Odpowiedz
  • 2
@Towarzysz_Pawulon: typie ale naucz się czytać. Bo zrobiłeś klasykę.
Przeczytałeś coś z czym się nie zgadzasz. Zesrales się. Łzy przysłoniły resztę wpisu i dyskutujesz z czymś na co odpowiedziałem.
Są nagrane wypowiedzi trumpa prywatne. Jak np dzwoni sobie do znajomych polityków do których nie trzeba już mówić jak do retardow i nic się nie zmienia. Ostatnie z połowy lipca.
Tak samo jak relacje dziennikarzy czy członków jego administracji gdzie spisane
  • Odpowiedz
  • 1
@Rga79: z takich samych powodow jak wiem jak Obajtek wypowiada się prywatnie. Czy Sikorski.

Do tego sa książki, relacje, reportaże dziennikarskie. Ludzie co z wami ze trzeba wam tłumaczyć oczywiste rzeczy. xD Chociaż i tak jesteś poziom wyżej od typa co odebrał „prywatnie” jako, że muszę rozmawiać z trumpem twarzą w twarz jak koledzy. xD
  • Odpowiedz