Wpis z mikrobloga

@bulbulator90 Grunt to sie nie zniechecac, nie przejmować, próbować dalej, a trafisz na właściwą osobę, zobaczysz. Tylko mniej pisać, więcej się spotykać, na 100 spotkań na pewno trafisz na jedno które będzie ci odpowiadać! Spróbuj zmienić metodę - nie dołuj się, tylko idź powoli i konsekwentnie do przodu :D I przyjmij ze bedzie wiele niepowodzen, ale trafisz na kogos kto Ciebie doceni, próbuj mówie Ci, nie masz nic do stracenia :D
  • Odpowiedz
  • 0
@whitelight95 Jak to jak - normalnie. Mówisz jakbyś się z choinki urwał. Przecietniactwo (w wyglądzie i życiu) to nowa brzydota, zwłaszcza dla faceta.

A jak jeszce mam czelność mieć jakiekolwiek oczekiwania to jescze jestem nazywany roszczeniowcem.

Ja nie mam juz siły żeby przeżywać raz za razem odrzucenia, zbyt mnie to dotyka. Tylko po to by na kilkadziesiąt prób jedna miała jakies szanse powodzenia? Zwykły błąd statystyczny
  • Odpowiedz
@bulbulator90: nie powinienes miec oczekiwan od osob ktorych wlasciwie jeszcze nie znasz, tylko po prostu rozmawiac i sie spotkac i zobaczyc czy wypali. Im szybciej jest spotkanie tym lepiej. Jesli sie nie nastawiasz na nic to wtedy nie musisz nic przezywać. To czekaj na ten blad statystyczny, moze dzieki temu bledowi uda sie kogos fajnego poznac :D
  • Odpowiedz
  • 2
@whitelight95

Jesli sie nie nastawiasz na nic to wtedy nie musisz nic przezywać.


Jasne, łatwo Co powiedzieć . Cale życie żyj w samotności, zawsze odrzucany. Ale próbuj dalej, to tylko kolejna ewnutalna porażka. I nie nastawiaj się absolutnie na nic.

To tak jakbyś spragnionemu na pustyni, ktory znalazł butelkę z wodą powiedział : Pewnie jest zatruta, ale sprobuj. Najwyżej umrzesz
  • Odpowiedz
@bulbulator90: Kurcze, ty chłopie to jednak masz dar do przekonywania. Zaczyna mi brakować argumentów....
Po prostu nie umrzesz od tego ze ktoś Ci powie ze nie pasujecie do siebie, wtedy probujesz dalej do skutku :D
  • Odpowiedz