Wpis z mikrobloga

@jfrost nie chodzi o to że typ jeździ na wózku i jest chory, tylko on ma po prostu paskudny charakter. wywyższanie się, wieczne dej na asystentów i buty za tysiaka zł. przy czym sam nawet nie udostępnił zbiórki dla chorego chłopca który miał szanse nie skończyć jak ten Wojtek. Ten ich projekt na początku wydawał się spoko, ale z czasem jak tylko pojawiali mi się na ekranie to przewijałam dalej bo
  • Odpowiedz
@jfrost: 6 lat temu mówiłem, że laska go zostawi jak się hajs skończy / wyciśnie z niego wszystko. grażyny, julki, lewaczki, brudnopisy etc. cisnęły po mnie. OH WELL XDDD JAKŻEM W OGÓLE NIE ZDZIWIONY XDD
  • Odpowiedz
nie chodzi o to że typ jeździ na wózku i jest chory, tylko on ma po prostu paskudny charakter.


@hermetyczniee: stary, jak nie? Miłość w takich sytuacjach praktycznie nie istnieje, większość tego typu facetów jest dymana po całości na hajs lub możliwość pokazania się, by ten hajs zdobyć. Nie lubię Fagaty, ale jak mówiła o planie A, B, C... To przecież tak to dokładnie wygląda. Ludzie kalkulują. Nieustannie. Do pierdla
  • Odpowiedz