Wpis z mikrobloga

dorabiam trochę w copywritingu

dziś klient poprosił o dostosowanie sloganu do zmian wprowadzonych w portalu

co Mircy myślą, klient klepnie, czy będzie do poprawek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci

affairz - dorabiam trochę w copywritingu

dziś klient poprosił o dostosowanie sloganu...

źródło: otodom

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz
bardzo proszę o zaproszenie mnie do zarabiania pieniędzy za wyniki finansowe mlm ;)))))

"marzenia za szybko uciekają w zapomnienie"

"nie interesuj się kiedy wystawione, bo za chwilę się sprzeda"
  • Odpowiedz
@affairz: Btw, dla zainteresowanych, informacja o dacie wystawienia oferty nadal przychodzi z API, wystarczy otworzyć devtoolsy, zakładka network, przefiltrować po "Doc" i wyszukać w treści "createdAt". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: ja prawie 10 lat temu dla beki zrobiłem reklamę na samochód – i widziałem jakiś czas temu, że (nie tylko) wykopki nadal się z tego śmieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) słyszałem, że też koleś z jej powodu miał profity typu: ktoś mu postawił flaszkę.

Także uważaj co wysyłasz klientowi!
  • Odpowiedz
@affairz: wystawiałem raz mieszkanie na otodom i zrobiłem sobie kopię roboczą bo po namyśle zdjęcia, które zrobiłem ze sztucznym światłem nie były zadowalające, wróciłem do tego po 3 dniach, kliknąłem „Zapisz i wyślij” czy coś w ten deseń i ku zdziwieniu to wystawiło mi to z datą zrobienia kopii roboczej XD Więc wydaje mi się, że ta ich zmiana i ukrycie daty to wiąże się głównie z tym bo kobieta
  • Odpowiedz
@affairz: Wydaje mi się, że chyba jednak do poprawek. Bardziej pasuje "OD" kiedy wystawione, no i oczywiście zdanie podrzędne "bo kociej mordy dostaniesz" powinno być poprzedzone przecinkiem. Ale to tak na szybko (ʘʘ)
  • Odpowiedz