Wpis z mikrobloga

Aż mi żal tej dziewczyny... Ograniczone myślenie, sprawia że duzo traci. Nie mówię, że Paryż jest jakoś mega bezpieczny, ale miałem okazję być i to nie w samym centrum turystycznym. Na głównych ulicach, ryzykuje tyle samo co w Warszawie, ale ona osąd już wydała. Nie zobaczy nic...mam nadzieję, że to gadka tylko pod lajki, bo szkoda by było aby taki "intelekt" reprezentował Nasz kraj.
  • Odpowiedz
ma rację, na każdym kroku złodzieje i inne śmiecie tam się czają


@bluzgajacy: musze sie zgodzic, ogladałem na jutub JTO-Jak to ogarnąć ile polskiech meneli tam po ulicach sie szlaja i zaczepia ludzi to wstyd i dramat. Oczywiscie jak sie ich wezmie na spytki to sami oszukani przez pracodawce wysokiej klasy specjalisci xD a ze skonczyli jako menele to przypadek.
  • Odpowiedz
@washington: menele to nie problem tylko kieszonkowcy, którzy grasują w grupach, jeden skupia na sobie uwagęa 2gi kroi. Albo frajerzy którzy wciskają ci jakieś #!$%@? bryloczki czy inne gówna i jak nie chcesz kupić to zaczyna krzyczeć itp
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: takich to można było i spotkać z różami na Krupówkach, pewna grupa osób daje ci kwiatka niby za darmo a potem się drze że nie zapłaciłeś i ukradłeś
  • Odpowiedz