Wpis z mikrobloga

Minął 44. (z 73) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 10 wypadków śmiertelnych w których zginęło 11 osób.

222 wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
241 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
32 osoby zmarły w ciągu 30 dni od zdarzenia drogowego w którym uczestniczyło.

Czyli w trakcie wakacji w 254 wypadkach zginęły w sumie 273 osoby.

W poprzednim roku statystyki po 44. dniu wakacji wyglądały następująco:


Rok temu:
6 wypadków / 8 ofiar śmiertelnych w ciągu ostatniej doby
246 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji
263 ofiary śmiertelne w wypadkach drogowych od początku wakacji

Ponadto z wczoraj:
360 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących w ciągu ostatniej doby co daje
13.446 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących od początku wakacji

71 wypadków drogowych w ciągu ostatniej doby co daje
3.125 wypadków drogowych od początku wakacji

82 rannych w wypadkach w ciągu ostatniej doby co daje
3.553 rannych w wypadkach od początku wakacji

Utonięcia:
1 utonięcie w ciągu ostatniej doby
120 utonięć od początku wakacji

UWAŻAJCIE NA SIEBIE!
i na debili na drodze

źródło mapy
interaktywna mapa
DLACZEGO MAPA PODZIELONA JEST W TEN SPOSÓB
źródło dodatkowych statystyk
źródło statystyk o utonięciach

-------
Jeżeli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi wirtualną kawę. buycoffee.to/salido Dziękuję!

#smiertelnewypadki
Salido - Minął 44. (z 73) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 10 wy...

źródło: 1-411243-57

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 35
@derigen90: ciekawe jak rowerzysta ma uniknąć najechania z tyłu? Albo jak rowerzysta skręca w lewo i ktoś postanawia wyprzedzić "ciotę", co zwalnia na pustej drodze z niewiadomych przyczyn (rowerzysta zasłonięty przez pojazd) a tu jeb, jednak rowerzysta kręcił w lewo, a spowolnienie było nie bez przyczyny
  • Odpowiedz
9. Zachodniopomorskie. Wypadek między miejscowościami Barnisław i Smolęcin w gminie Kołbaskowo. Kierowca kierujący kombajnem zauważył pojazd między Barnisławiem a Smolęcinem. Z relacji kierującego kombajnem wynika, że próbował uciekać na pobocze, jednak kierujący tym samochodem jechał bardo szybko, ok. 150 km/h i zjechał ze swojego pasa, wpadając pod kombajn. Samochód w całości znajdował się pod kombajnem - do tego stopnia, że służby nie potrafiły ustalić marki pojazdu. Strażacy mieli problem z wyciągnięciem auta
josedra52 - >9. Zachodniopomorskie. Wypadek między miejscowościami Barnisław i Smolęc...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-04 142538

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matixs: i tak spadnie, jechał pojazdem nieprzeznaczonym na drogi publiczne.
W ogóle większość tych wypadków to motocykliści którzy #!$%@?, ciekawe
  • Odpowiedz
@dbanel:

no tak samobójca rowerzysta bo mam bezczelność wsiąść na rower. Weź spie***j, sam może zostaniesz samobójcą


nie dość, że pedalarz to jeszcze anaalfabeta - w którym miejscu on napisał rowerzysta-samobójca ? ()

Reszta to dla mnie samobójcy (jazda pod prąd, 18 latek w kombajn), motocykliści (wolę latać już jak latam autem, ale i tak nie jestem takim samobójcą, żeby przesiadać się na motor), piesi/rowerzyści- spokojnie
  • Odpowiedz
87-letni kierowca volkswagena


@Matixs: przez takiego starego śmiecia nie zdającego sobie sprawy ze swoich ograniczeń nie żyje człowiek
  • Odpowiedz
nie dość, że pedalarz to jeszcze anaalfabeta - w którym miejscu on napisał rowerzysta-samobójca ? ()


@ch1va5: sam przytoczyłeś fragment. Pozwolę sobie edytować, bo może nie ogarnąłeś konstrukcji logicznej wypowiedzi

Reszta to dla mnie samobójcy:

- (jazda
  • Odpowiedz
@ajuto00: człowieku nie dość, że czytanie ze zrozumieniem cię przerasta to jeszcze manipulujesz wpisem @derigen90 . Tam nie ma dwukropka analfabeto:

Reszta to dla mnie samobójcy (jazda pod prąd, 18 latek w kombajn),


On napisał: Reszta to dla mnie i wymienia kategorie samobójcy, motocykliści, piesi/rowerzyści. Kategoria samobójcy odnosi się do tego gościa z BMW i tego idiotycznie który zawracał na esce, a nie do wszystkich.
  • Odpowiedz