Wpis z mikrobloga

Mireczki, tak wychwalacie te nawigację Sygic na androida że spróbowałem jej i już mam pierwszy zgrzyt po przejściu z AutoMapy.

Sprawa następująco:

w AutoMapa jestem wstanie wpisać dokładny adres wraz z numerem który jest w spisie adresów AM Screen poniżej.

w Sygic niestety nie jestem w stanie wpisać dokładnego adresu tj. numeru budynku, chyba że ja coś źle robie. Screen pozniżej.

Może mi ktoś to wyjaśnić w jaki sposób mogę wpisywać dokładny adres w Sygic ?

AutoMapa, ładnie znajduje numer budynku

Sygic, nie ogarnia sprawy albo ja jestem noobem

#sygic #automapa #nawigacja #android
  • 13
@login_zajety_sic: hmm... no to nie wiem. :D Pamiętam, że był taki błąd i był on powiązany właśnie z klawiaturą - w sumie trochę o nim w necie znajdziesz (głównie jako płacze pod uploadami na forach warezowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@rss: aktualność mapy czyli dodawanie nowych dróg to nie wszystko, żadna nawigacja nie ma chyba tylu dokładnych adresów czy wszelkich pobocznych danych o drogach co automapa...

skupia się na naszym rynku i dla mnie jest najlepsza

A co do kolorów to jak najbardziej sobie też chwalę za przejrzystość czego akurat nie można powiedzieć o każdej nawi
@rss: (#) Akurat AM wygrywa z Sygic pod względem ilości adresów i prostoty. Sygic za to ma ładniejszy interfejs i chodzi płynniej ale funkcjonalność ta sama.

@przemek6085: (#) AM jak i Sygic jak dla mnie mają b.dobre kolory map, ogólnie czytelność jest spoko.

@dotevo: (#) Póki co ilość adresów w AM nie zabrakło ani jednego adresu który wpisywałem :)