Wpis z mikrobloga

432 202 + 173 [https://www.strava.com/activities/12054865664]+ 120 = 432 495

Witam,

jako gravelownik dołączam do zabawy!

W rzeczywistości trochę więcej km + sporo chodzenia z rowerem bo za duże piaski, nawet na 1-1 nie dałem rady tego przejechać.

Niestety mogłem sprawdzić trasę, bo dojechała mnie jazda w pełnych zaroślach bez ścieżek (dziękuje Panie mapa) - w sumie może tam była ścieżka tak z 8 lat temu.

Z takich dodatków: tylko jedna przerwa 10 min na kawkę (nie wliczam przerw na kupienie wody/ batonów, żelków czy lasowego kibelka ( ͡º ͜ʖ͡º)_

Hmm, myślałem, że połączenie konta ze stravą automatycznie wklei mi linki. :<
#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Estetykatopodstawa - 432 202 + 173 [https://www.strava.com/activities/12054865664]+ 1...

źródło: 1dcd2b1d-d00c-4ea8-bd4a-8f4a723c9a4a

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa tam jeszcze przy aktywności masz przycisk „link do stravy”. Co do trasy to czego używasz do planowania? Nie od dziś wiadomo że komoot to aplikacja napisana przez kleszczę i Cię będzie prowadzisz takimi trasami że na pieszo ciężko. Mapy.cz polecam jeżeli chcesz bardziej „gravelowo” niż właśnie wydmowo
  • Odpowiedz
@jakuba94 bikerouter.de. tu właśnie ustawiłem w prawym gornym rogu gravel ride

Ludzie pisali mi żebym weryfikował trasę a nie jebnal automatycznie ale byłem madrzejszy xD

Przyznaje od 160km już tylko myślałem żeby znaleźć najbliższą stację PKP.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: No właśnie, weryfikacja trasy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nigdy nie ufaj żadnemu planerowi. Na komoocie masz możliwość podejrzenia zdjęć ze street view dwoma kliknięciami
  • Odpowiedz
@guru8 @Estetykatopodstawa Komoot ma też coś takiego jak Komoot Trail View. Jak ktoś zapisywał trasę w Komoocie i przy tym cykał zdjęcia to możesz je sobie obejrzec i zobaczyć jak wygląda odcinek trasy. To chyba najlepiej działa w bardziej obleganych miejscach ale nigdy nie wiadomo.
  • Odpowiedz