Wpis z mikrobloga

To są jakieś jaja.
Typ zrobił apkę do nieswojego portalu (za co chwała mu, bo lepsza niż oficjalna) w-----ł reklamy na których portal zarabia, wstawił swoje, i każe sobie płacić za wersję bez reklam. 7,5/msc XD

Przecież to podstawa do w-------a tej aplikacji z googla
@wykop i @m__b nic z tym nie robią? To jest żerowanie na ich infrastrukturze, lol.

#wykop #wypiek #wypiekmobilny

Sorry, że przychodzę spóźniony na imprezę w szkalowaniu, ale nie mogę zasnąć i pierwszy raz od dawna odpaliłem tę apkę.
guest - To są jakieś jaja.
Typ zrobił apkę do nieswojego portalu (za co chwała mu, bo...

źródło: 1000008557

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guest dla mnie case tej apki to jest idealny przykład jak z----ć wszystko co się osiągnęło. Niby kasa potrzebna jest na utrzymanie maszyny do jakiś dodatkowych funkcji czy coś. I wiadomo fajnie mieć dochód pasywny. Tylko zrobił to w najgorszy możliwy sposób. Mógł odpalić jakiegoś patronite czy kofi i lecieć na donejtach. Dać supporterom te opcje co potrzebują serwera. Zrobić discorda dla społeczności. Wystarczy popatrzeć ile zarabiają inni bez nachalnego abonamentu
  • Odpowiedz
Przecież to podstawa do w-------a tej aplikacji z googla

Is it? Jak Wykop i Reddit udostępniają api kluczami to mogą kluczem zarządzać i odciąć aplikację. Nie rozumiem na jakiej podstawie Google czy Apple miałoby usuwać ze sklepu aplikacje, bo ta korzysta z dostępnego jej API. Też nie ma powodu by mieli brać na siebie odpowiedzialność kontroli umowy o dostępie do API między dwoma obcymi podmiotami na tym się można tylko w-----ć.
  • Odpowiedz
@guest informacją, że “w-----ł reklamy” (te z wykopu) jest błędne i nieprawdziwe XD

Fakt, że dodał “swoje reklamy” to naturalny etap.

Niestety żyjemy w czasach gdzie praktycznie nie ma już produktu/uslugi, za który płacisz jednorazowo i korzystasz. Wszystko teraz jest na opłacaniu subskrypcji, płatności cyklicznych XD
  • Odpowiedz
@guest przecież to jest jedyny sposób na przeglądanie wykopu. Odwalili zajebistą robotę i jak najbardziej zapracowali na opcję monetyzacji. Przez długi okres czasu tych reklam nie było, a apka była rozwijana.
  • Odpowiedz
@guest wypiek da się normalnie przeglądać a nie, że co chwilę wypierredala stronę do samej góry i chyba dlatego tylu ludzi korzysta, bo po prostu działa. Co do reklam to ja nic nie robiłem i u mnie ich nie ma, mam tylko takie niskie puste pola.
  • Odpowiedz