Wpis z mikrobloga

@dekogangster: Chłopaczek w opisie zaznacza, że ma 20 lat i to nie obóz... Ja mając 23 jeździłem na obozy dla osób do 18 roku życia (zawsze im brakuje ludzi, biorą jak leci), często byłem starszy od opiekunów przez co mogłem ich wyśmiać jak kazali mi iść do pokoju lub nie kupować alkoholu/fajek xDDD A dzięki temu, że byłem ''starszy'' to punktowałem u gówniar, którym marzyła się wakacyjna przygoda xD

Jesteś
  • Odpowiedz
@Felixu: xD rzeczywistosc wykopu a rzeczywistosc poza wykopem to dwie różne sprawy, powiedz na spotkaniu że znajomymi spoza wykopu, że polki są puszczalskie to dostaniesz po gębie... Od faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety ale Polska to kraj simpow I nikt tu sie nie budzi
  • Odpowiedz
UK ciągną kiche w kiblu pierwszemu lepszemu pakolowi po kilku minutach znajomości xd


@King_of_the_savannah: po liceum pracowałem chwilę na magazynie w UK i był tam taki rumun Karlo który wszystkim wmawiał że jest Hiszpanem i ma na imię Carlos. Chyba całą kobieta obsadę polska zaliczył.
  • Odpowiedz
@dekogangster oho!
Po pierwsze - byłem tymi drzwiami do kibla. Typ wrzuca video z baitem żeby nabić sobie wyświetlenia i zdobyć popularność a wy to łykacie.

Po drugie - ładny festiwal sp…lenia w komentarzach. Zlot sfrustrowanych mizoginów.
Rozumiem, że wasze matki - też polki - też codziennie obskakują muszyńskie paly?
Dajecie znak równania między najgorszym sortem dziewczyn chodzącym do klubów na ruchanie a normalnymi dziewczynami. Wszystkie wrzucacie do jednego worka -p0lki.
  • Odpowiedz
@dekogangster: sam teraz jestem we Włoszech i o ile Włosi po 40 to takie polskie Janusze tylko bardziej opaleni to większość młodszych facetów też zbyt piękna nie jest. Raczej podobnie jak u nas tylko są opaleni.
Za to Włoszki dużo ładniejsze od pOlek. Nie ma tyle grubasów. Większość zadbana ogólnie dużo lepsze dziewczyny niż nasze witaminki
  • Odpowiedz
  • 0
@zgubiles_sie_jelonku

powiedz na spotkaniu że znajomymi spoza wykopu, że polki są puszczalskie to dostaniesz po gębie... Od faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety ale Polska to kraj simpow I nikt tu sie nie budzi


Nie proszę pana, ty może dostałeś po gębie bo w takim środowisku się obracałeś. Prawda wychodzi na jaw.
  • Odpowiedz
  • 10
@Notes Nastepny, ta co ciągnie druta jakimś pajeetom, to jest ta nienormalna. Tyle że jak była w Polsce, to zapewne pomyślałeś że to jest ta normalna, bo patentów nie było, tylko jej się po wyjeździe przestawiło XD

Wierz sobie w te swoje mityczne "normalne", w większym szoku będziesz jak prawda walnie cię obuchem w łeb.
  • Odpowiedz
  • 3
@Notes I jeszcze gadanie o matkach, bo myślisz że kogoś to ruszy. Ale ma dla ciebie wiadomość. Obojętnie czyją to matka, czy twoja, czy moja, czy zupelnie losowa polka, spuszczona za granicą, puszczą jej hamulce

Zdziwiony? Matkę obraziłem, i co zrobisz, frustracie?
  • Odpowiedz
@Khebib

jeszcze gadanie o matkach, bo myślisz że kogoś to ruszy. Ale ma dla ciebie wiadomość. Obojętnie czyją to matka, czy twoja, czy moja, czy zupelnie losowa polka, spuszczona za granicą, puszczą jej hamulce


Nic nie zrobie bo to w jakiej rodzinie się wychowałeś to nie moja sprawa. Frustratami to akurat jesteście tutaj wy. Samo to że wasza teoria jakbobu WSZYSTKIE kobiety z Polski były takie jak sobie wyobrażacie już jest
  • Odpowiedz
@Khebib

zapewne pomyślałeś że jest normalna


A masz jakieś fakty? Czy tylko „zapewne” „na pewno” „prawdopodobnie”
Bo ja w swoim życiu przewinąłem się przez różne środowiska i obecność czarnoskórych nie jest mi obca i uwierz mi, że jeśli porównujesz niziny społeczne z całą resztą to jesteś w błędzie
  • Odpowiedz
@dekogangster: Niestety, ale ogólnie to o czym pisze ten chłopak to dość częste zjawisko i żeby takowe zobaczyć nawet nie trzeba z polski wyjeżdżać. Wystarczy zwrócić uwagę na to jak niektóre laski reagują na mieście przysłowiowym lub w klubach. Typ zaczyna mówić jakimś łamanym angielskim gdzie co drugie słowo jest z błędem a te już mokro mają.
  • Odpowiedz