Wpis z mikrobloga

I weź tu korzystaj z Twittera jak takie wpisy się przebijają, a druga strona nie reaguje. Coś słyszałem, że rząd przeznaczył coś na TVP z rezerwy, ale nie jestem pewien, bo są sprzeczne informacje. Nie wiem też czy faktycznie te milardy poszły na onkologię. Widzowie, weźcie mi to wyjaśnijcie, bo serio nie wiem w co mam już wierzyć.
#polityka #sejm #bekazpisu #tvpis
Koziom - I weź tu korzystaj z Twittera jak takie wpisy się przebijają, a druga strona...

źródło: b82fb99a-14a6-4698-84cd-75d5dd4329e4

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koziom: szkoda że jeden z większych autorytetów wychwalany za cytaty i w ogóle sprzedał się Pisowcom za 100zł (taki żart). Mimo wszystko koalicja powinna rozliczyć kto i ile wziął od pisowców za tępą propagandę ale wtedy okazałoby się że nie brali nieliczni. Media wolą by PIS wrócił do władzy nie z powodów ideologicznych a finansowych. PO nie opłaca mediów i farmy trolli a jak już to małe grupki fanatyków podczas
  • Odpowiedz
  • 0
@Skorvez_957_: Jak dla mnie w obecnym TVP jest mega syf. Dla mnie mało kto tam ogarnia, a do obiektywności jest naprawdę bardzo daleko. Jest odrobinkę lepiej po prostu. Niemniej, nie odniosłeś się do tego, o czym mówi Ziemkiewicz czyli 3,5 mld na TVP i pieniędzy na onkologię. Wiesz coś więcej w tej sprawie?
  • Odpowiedz
@Koziom:

a do obiektywności jest naprawdę bardzo daleko. Jest odrobinkę lepiej po prostu.


Co ? xD Odrobinkę ? Oglądałeś ty w ogóle pisowską telewizję i pokaż mi obecnie tą o odrobinkę mniejszą propagandę ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Dropson71: Właśnie kilka minut temu przeczytałem artykuł TVP o skrajnie prawicowych ekstermistach, którzy wywołują zamieszki w Wielkiej Brytanii xD Jak dla mnie pewnie są tam grupy skrajnie prawicowe, ale pewnie duża część osób to zwykli ludzie, którzy mają już po prostu dość wyznawców Allaha. Jak takie rzeczy zaczną się u nas to mówienie, że to PiS ich wpuścił (co jest prawdą) niestety nie pomoże. Niestety, ale świat sprzed 10-15 lat
  • Odpowiedz
@Koziom: nie wiem nic o tym nie gadają od Grudnia zakładam że Tusk już dawno położył laskę na TVP a szkoda bo mógł dogłębnie wyczyścić z błota i zatrudnić samych dziennikarzy a dochodzi do tego że jest to miałkie medium trochę kawiorowej lewicy, trochę sekielskich, czysta woda wszystko po trochu ale brakuje wrzątku. Takie TVP Pisowi nie przeszkadza. Albo państwo będzie utrzymywać TVP albo płatnicy widzę przyszłość w murzyńskich barwach
  • Odpowiedz
@Koziom: Wg ciebie artykuł miał mówić "o skrajnie prawicowych ekstermistach, którzy wywołują zamieszki w Wielkiej Brytanii"
Tymczasem artykuł mówi o tym, że "zamieszki na ulicach były nieuniknione, bo swoje protesty zapowiedziały zarówno grupy skrajnie prawicowe, jak i antyrasistowskie"
I to jedyna wzmianka o jakiejkolwiek prawicy. Gdzie są jakieś nieprawdziwe informacje? A już szczególnie takie, które mogłyby konkurować z bangierami TVPiS typu "Nad protestującymi roznosi się chmura wirusowa" albo "Tuskowe drenuje
  • Odpowiedz