Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Skrót z gniota CeBe-CeBe:

1. CeBe fleksuje przed lustrem, że idzie na randkę z fajną Khmerką. Samotną matką 2-ki dzieci. To ma być ich pierwsze spotkanie.
2. CeBe burżuj daje 4 dolki za przejazd tuktukiem, który wyszedł ok. 3.20 dolka.
3. CeBe oczekuje na swoją sympatię. Nawet widać ją jak idzie w stronę stolika (niebieska koszula). Nawet na 1440p niewyraźna, taki Twarożkowy vibe.
4. Pani "idzie do domu się przebrać i cośtam", mają się spotkać później. Do tego okazuje się, że pani ma 38 lat, a nie 34-35 jak podane na Tinderze. Chwali ją za znajomość angielskiego i zaradność.
5. CeBe spacerkiem wraca do domu i nagrywa lokalne witryny. W pewnym momencie dostaje cynka od Pani, że ta już się ogarnęła i zobaczą się może za godzinę.
6. CeBe o 3 w nocy stoi na balkonie i nagrywa...psy, czekając na kogoś (może tą panią, chociaż już o niej nie wspomina). Do tego zagaduje do psa a'la spocony Krzychu, czyli głupio-śmiesznie.

Ciekawe czy na lajcie będzie się zapierał, że ona musiała zostać w domu, bo dziecko źle się czuło czy będzie nas przekonywał do innej historyjki. Oj naiwny ten nasz super-ruchacz.
chosneck - #raportzpanstwasrodka Skrót z gniota CeBe-CeBe:

1. CeBe fleksuje przed lu...

źródło: Spotkałem_piękną_Azjatkę_Czy_to_ta_jedyna__Kambodżańska_tele

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idzie na randkę z fajną Khmerką. Samotną matką 2-ki dzieci.


@chosneck: Hahaha. Jego już chyba poje.ało do reszty ? Nie zaczyna się od sejwa innego faceta, bo pewnie wyszło jak zwykle, że jakiś Amerykanin ją zalał, bo p----------y to coś nieznanego.
  • Odpowiedz
@Dzikamery:
Desperat wyposzczony leci na jakieś ścierwa z dwójką dzieci po przechodzie kilkuset barangów
wielki mi podrywacz,wstyd walikoń mitoman.On co ze może to między drzwi wsadzić i trzasnąć.
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: nie możesz powiedzieć, że ktoś miał lub nie miał czegoś czego nigdy nie miałeś.
Chosneck napisał o moim honorze i ja napisałem o moim honorze, dwóch świadków.
Ty próbujesz udowodnić, że coś nie istnieje bo sam tego nie masz i nie widziałeś.
  • Odpowiedz