Wpis z mikrobloga

@KonserwatywnyMocny Według legendy istniała kiedyś Atlantyda,zaginiona cywilizacja,która upadła jakieś 9000pne,ja to między bajki włożę,bo najstasze powstały w później ,w regionie Żyznego Półksiężyca czyli Mezopotamia, dzisiejsza Turcja i Egipt,ostatnio też znaleziono cywilizację w dzisiejszej Bułgarii,piękne wyroby ze złota, powstała tak w okresie przed połączeniem M.Czarnego z Śródziemnym,103 mln.temu sprawa była jasna rzadziły dinozaury...🦕😱🦖
  • Odpowiedz
@Rasteris @Rasteris O rany aż tyle... może chodzi o Asgard,wszyscy Bogowie tam są raczej bladolicy,bo Marvel kłamie,a wiadomo Mitologia Nordycka jest bardzo bliska ludziom,zapraszam na mojego mikrobloga,staram się ją przybliżyć,jest też coś o muzyce inspirowaną tą mitologią...
  • Odpowiedz
upadła jakieś 9000pne,ja to między bajki włożę,bo najstasze powstały w później ,w regionie Żyznego Półksiężyca czyli Mezopotamia, dzisiejsza Turcja i Egipt,


@JarlArtsGard: Zwrócić uwagę na to, że w naszej historii istniały wysoko rozwinięte cywilizacje. Nie tylko Da Vinci czy Tesla wyprzedzali swoje czasy — wielu ludzi miało niezwykłe pomysły i wizje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby całe miasta rozwijały się szybciej niż inne. Zresztą, dzisiaj sytuacja wygląda podobnie. Nie
  • Odpowiedz