Wpis z mikrobloga

@D_Train: Zapytaj gości co na parkingu przed blokiem stawiają tabliczki a jak ktoś przyjedzie z obcą rejestracją to mu piszą kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@siemando: miałem klienta w Gliwicach który twierdził że mu piec gazowy centralnego ogrzewania zepsuty założyłem, bo termometr pokazywał temperaturę wody w instalacji ~ 17°c a on nie grzeje wody więc powinno być 0°... Chciał żeby mu kocioł wymienić na inny albo oddać pieniądze.
Na szczęście żona mu wytłumaczyła, jak wrocila z pracy wieczorem, że nie ma racji... W życiu nie widziałem żeby komuś było tak wstyd
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg: fajnie że przez jedną osobę ze Śląska wrzuciłeś wszystkich do jednego wora. Z drugiej strony skoro montujesz piece gazowe (nikomu nie ujmując-szanuje), to śmietanką Polskiej inteligencji nie jesteś :)
  • Odpowiedz
@Biszko: montowałem przez 10 lat. Nie napisałem co robię obecnie, zauważył byś to gdybyś był "śmietanka polskiej inteligencji" podobnie jak fakt, iż to nie zawód determinuje inteligencję. Zresztą jakbyś wiedział ile zarabia hydraulik na dopłatach z uni do modernizacji termicznej, to byś spadł z krzesła xD nie raz widywałem dniówki większe niż minimalna miesięczna krajowa.
Zresztą przez 10 lat spotkałem tysiące Ślązaków. A ten konkretny jest tylko przykładem, to też
  • Odpowiedz
@Biszko: aaa. I nie uważam, że hanysy mają monopol na głupotę. Pracowałem z różnymi idiotami. Poprostu najwięcej z nich było ze Śląska. Może miałem pecha, może nie, nie nam pojęcia. Jak sam podkreślam są to moje prywatne doznania poparte latami doswiadczenia¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz