Wpis z mikrobloga

Patrzę na was głodnych, przerażonych... Wzrostowicze powstańcie! Nadchodzi rekonkwista! Odzyskujemy tag! Dla was mogę być tylko zwykłym szarym wypopkiem, ale jestem posłańcem nadziei Tego Który Mnie Posłał. Pośrednicy, nie obawiajcie się już i nie ukrywajcie! Nadchodzi czas gdy teczki z umowami będziecie znów nosić z dumą! Rzeczoznawcy, deweloperzy, doradcy kredytowi... Czas na odzyskanie tego co wam niesprawiedliwie odebrano podłością spadkowiczów. Prawa do dumnie uniesionej wysoko głowy.

Wyrzucimy spadkowiczów z powrotem na peron! Przywrócimy królestwo tagu, który nie wyklucza nikogo otaczając cały rynek nieruchomości miłosiernym objęciem! Aż nad uśmiechniętym tagiem załopocze święty sztandar wzrostów.

My wiemy, że spadkowicze nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo i tak mocno kochać, aż oni nas też pokochają ( ʖ̯)

The time is now!

#nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopekX: no chwilowo to w sumie spadkowiczów nie trzeba nigdzie wyrzucać bo właśnie stoją na peronie i machają żeby pociąg zawrócił ¯\(ツ)/¯

No i ja to tam lubie spadkowiczow, mają fajne i logiczne argumenty, spoko się z nimi gada zazwyczaj xd
  • Odpowiedz
@wypopekX: linia logiczna zarówno spadkowiczów jak i wzrostowiczow jest sensowna i poukładana. Po prostu założenia są inne.

Ale to jest trochę jak z PiS i PO. Tuskowcy powiedzą że Karakan zniszczył Polskę, ale prawda jest taka że Karakan chciał zniszczyć Polską gospodarkę, bo dla niego innego rzeczy mają znaczenie, co sam zresztą mawiał. A Karakanowcy powiedzą, że Tusk to dziad i nie doł nic i na nic pieniędzy nie ma
  • Odpowiedz