Wpis z mikrobloga

Przez takich ludzi jak Bąkiewicz i te pseudo patriotyczne grupki z klubów gazety Polskiej,republiki i innych mlodzieży Wszechpolskiej nigdy nie pójdę na żadne uroczystości ani marsze związane z "Polską"
I wielu ludzi boi się obnosić z tym że kochają ten kraj bo obawiajają się stygmatyzowania przez takie polityczne twory które przypominają sobie o Polsce jak mają w tym interes... #polityka #sejm #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika #4konserwy
Fatalista1988 - Przez takich ludzi jak Bąkiewicz i te pseudo patriotyczne grupki z kl...

źródło: z29046483AMP,Robert-Bakiewicz-podczas-Marszu-Niepodleglosci-w-W

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fatalista1988: byłam wczoraj przez pewien czas przy Rondzie Dmowskiego w godzinę W. To jak ten typ - kolokwialnie mówiąc - darł mordę krzycząc "cześć i chwała bohaterom" było absolutnie pozbawione jakiejkolwiek godności, brzmiało bardziej jak chamskie stadionowe krzyki, a nie upamiętnienie tak tragicznej historii. Obrzydliwy typ pod każdym względem
  • Odpowiedz
  • 5
@Fatalista1988 dokładnie, dla mnie to pokomeny pokoju kamratów czy innych braunów, zawłaszczają historię niepozwalając innym tego świętować wg własnych poglądów. Byłem na uroczystości odsłonięcia pomnika w Domoslawie i bez koszulki Red is Bed było dość dziwnie.
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: Myślałem, że tylko ja czuje obrzydzenie do tego typu sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) i zawsze sie zastanawiałem czemu tylko my w taki sposób odnosimy sie ze swoją tożsamością narodową i zawszs jakoś było mi głupio z tego powodu, bo inne kraje tak nie robią, nawet Rosja czy komuchy z Chin
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: Bo szpion i wichrzyciel znany i dyskretnie kontrolowany jest lepszy niz np. taka podziemna organizacja nacjololo.

Zrozum. On za darmo dodatkowo zbiera w grupe do kupy jemu podobnych. Jaszczur np. tez.
Odklejencow, gawnojady, pozytecznych idiotow, spiochow, i reszte.

Wszystko masz ladnie spisane, sa listy, wiadomo gdzie i co robia. Z kim rozmawiaja. Kontaktuja sie.
  • Odpowiedz