Wpis z mikrobloga

Większość życia mieszkam w #torun ale nigdy nie byłem na #zuzel #speedway. Chętnie wybiorę się z dziećmi (5-6 lat) ale nie wiem na który sektor kupić bilety? Jest jakaś zasada żebym mógł miło z dziećmi obejrzeć jazdę i nie trafić na jakąś żyletę czy innych agresorów? Gdzie najlepiej?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szkarpet najlepiej przed pierwszym wirażem, i pamiętaj, że jest tam bardzo głośno. Może zaopatrz się w jakieś zatyczki do uszu lub ochronniki dla dzieciaków.
  • Odpowiedz
@Szkarpet smiało idź. Nie natkniesz się na żadnych AGRESORÓW xD bardziej piknikowa jest strefa zielona i z dala od klatki gości bo mogą dymić ale spokojnie tobie z dziećmi nic nie grozi, ochrona reaguje sprawnie.
  • Odpowiedz
@Szkarpet: Derby są zawsze meczem podwyższonego ryzyka, teraz dodatkowo, bo jest większa stawka, a ostatecznie, bo Toruń niedawno, gdy do nas przyjechał, to swój sektor rozwalił. Gdyby teraz przegrywali, to cholera wie co wymyślą. Na pierwszy mecz dla dzieci, bym to odradził.
  • Odpowiedz
@Szkarpet: Na początku sezonu każdy mecz poza Grudziądzem i Bydgoszczą, wtedy nikt na punkty strasznie nie patrzy, nie ma większej spiny i rangi derbów nie ma. Teraz będziesz mógł Play Offy obejrzeć i będą super emocje... ale mogą być za wielkie dla młodych.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-kalucki: dziękuję. W takim razie jak następnym razem jak będę planował się wybrać to pozwolisz, że Cię załączędo pytania bo widzę że jesteś bardzo ogarnięty w temacie ;)?
  • Odpowiedz
@Szkarpet: @tomasz-kalucki Haha bez przesady :D. Wbijajcie śmiało na mecz, pełno rodzin z dziećmi będzie i nic nikomu się nie stanie... to nie te czasy... A atmosfera będzie super, bo cała strefa niebieska wyprzedana także ja tym bardziej zachęcam! Jak masz $$ to kup na czerwonej strefie, a jak nie to na zielonej przy sektorach obok czerwonej i też będzie git. Polecam, bo całkiem inaczej się ogląda mecz przy
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki: czy ktoś kiedyś na Motoarenie wyrywał krzesełka? Albo czy po jakimkolwiek meczu w Toruniu była kiedyś jakaś zadyma? Nie wiem po co tak piszesz i potem kolega @Szkarpet odpuści mecz a byłaby to szkoda wielka bo zapowiada się rekord frekwencji i klimat jakiego dawno nie było na meczu. To co piszesz to jakaś mała grupka wyjazdowa, w każdej drużynie znajdziesz takich co jeżdżą na wyjazdy pokręcić awantury.
  • Odpowiedz
Jest jakaś zasada żebym mógł miło z dziećmi obejrzeć jazdę i nie trafić na jakąś żyletę czy innych agresorów?


@Szkarpet: Młyn jest na trybunie niebieskiej, sektory L-Ł (i ew. sąsiadujące), wszędzie indziej jest spokojnie. Byłem niedawno na spotkaniu z Motorem i było przyjemnie, dziś też idę.
  • Odpowiedz
@Szkarpet: to od razu mówię Ci na przyszłość jako ktoś kto chodzi na żużel w Toruniu. Możesz iść z dziećmi na każdy mecz. Najlepsze miejsca to strefa niebieska, trybuny dolne. Na każdym meczu jest pełno rodzin z dziećmi i dzieciaki zazwyczaj są zachwycone!

SGP to Grand Prix na żużlu a więc nie mecz Apatora tylko indywidualne mistrzostwa świata. W Toruniu co rok odbywa się zazwyczaj ostatnia runda tych zawodów.

Będą
  • Odpowiedz