Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam jak działa ta gwarancja najniższej ceny na Allegro. To jest ten sam plecak i droższa oferta jest zaznaczona na zielono, a z boku w tym polu "Inne oferty produktu" jest kilka z niższą ceną i to od polskich sprzedawców, nie żadne chińskie podróby ze sklepów typu pingpongshenzhen z dostawą za 2 tygodnie. Tu jest jakiś haczyk czy inna zasada, której nie rozumiem? Czy jakiś bubel, żeby spełnić tę zasadę:

Oznaczenie "Gwarancja najniższej ceny" nadajemy ofertom: z najniższą ceną wśród sklepów do których się porównujemy


Ale to wtedy nie powinny wszystkie te oferty tańsze niż ta zielona również być zaznaczone na zielono?

#allegro #modameska #ubierajsiezwykopem
cutecatboy - Nie ogarniam jak działa ta gwarancja najniższej ceny na Allegro. To jest...

źródło: eee

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@darek-jg: aha, czyli trochę po #!$%@? to oznaczenie, bo nie wiem, co deklarowany czas wysyłki ma wspólnego z samą ceną. Bo jeżeli dobrze się rozeznaję, to różnica między tym zielonym sprzedawcą a pozostałymi to czas wysyłki albo brak statusu super sprzedawcy, nawet jeżeli są tańsi o 10 zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@pcela: to ja chyba jakiś niedorobiony jestem, bo dalej nie rozumiem tego zamysłu. Do tej pory jak kupowałem na allegro różne rzeczy, to te zielone oferty były rzeczywiście najniższymi spośród polskich sprzedawców. A tutaj mamy inną sytuację, to chyba pod uwagę brane są wszystkie te kryteria, które darek-jg wstawił wyżej, bo w przeciwnym razie to ja serio nie kumam tej koncepcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy
Jest lista sklepów i sprzedawców. I spośród sprzedawców z tej listy oferta z oznaczeniem "gwarancja najniższej ceny" jest najtańsza. Nie najtańsza w ogóle, tylko z tej listy.
  • Odpowiedz