Wpis z mikrobloga

@lavinka: @wypopekX wszędzie ten sam trend Szwedzi i Anglicy uciekają na białą północ bo bezpieczniej, Francuzi do mniejszych miast i wsi gdzie głównie są tereny rolnicze u nas będzie najpierw ucieczka do domków pod miasto, bo mamy tam niska zabudowę, Francuzi na przedmieściach mają tanie bloki socjalne i tam jest najgorzej
  • Odpowiedz
tacy ludzie budują najgorsze gnioty najniższym kosztem


@PieknyWojciechPostrachDziewic: bo taka jest idea tego, tanie materiały, tania działka, przez co taka szeregówka jest w cenie lub poniżej 2 pokojkowego mieszkania w mieście

jest to prawdziwe w 90% przypadków


@PieknyWojciechPostrachDziewic: dane instytutu z dupy, znam przypadek kiedy jeden z największych deweloperów w PL Echo investment, zbudował z wadami osiedle, nie była to jego stricte wina tylko podwykonawcy, który położył wadliwą
  • Odpowiedz
@wypopekX: Dużo segmentów stawiają, to zresztą często jedyny kierunek dla kogoś z małym mieszkaniem i dziećmi, bo domy od deva są zwykle za drogie, a budować się nie chce.

Ja tam nie jestem fanem tego rozwiązania, mieszkałem ze 2-3 razy w życiu w segmencie (wynajmowałem np. w górach latem) i zawsze normalnie słyszałem somsiada, jego TV, rozmowy, etc. Jak w bloku.
  • Odpowiedz