Wpis z mikrobloga

Jakoś im jestem starszy to coraz mniej lubię psy.
Głośne, sraja wszędzie, często agresywne.

Wkurzające jak idzie się na spacer i co jakiś czas podlatuje pies. Czy musisz zwolnić aż pies podejdzie do właścicieli którzy go wołają żeby go przetrzymać jak przebiegasz.
W blokach to ciągle źródło hałasu.

Wczoraj pod biedronką był przypięty jakiś jebniety pies i jak ktoś przechodził to warczał i skakał mu z zębami do twarzy.

Mam wrażenie że jakby dopiero teraz ktoś wdrożył psy do ludzkiej cywilizacji to strasznie by hejtowano ludzi którzy braliby je do siebie w mieście.

#psiarze #dogpill #zwierzaczki #przemyslenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantar: Ja uważam że zwierzęta domowe należy wygasić. Ludzie hodują psy, koty i inne tylko dla swojej przyjemności. Stworzyli genetyczne potworki, które nie mają jak przetrwać w naturze bez człowieka. A to są żywe i czujące organizmy. Dlatego jak ktoś ma odrobinę empatii to byłby za zakazem trzymania zwierząt dla przyjemności.
  • Odpowiedz
@Atari_65XE: pełna zgoda, jeszcze dodam, że posiadanie psów i kotów to jedno z najbardziej nieekologicznych hobby które również powoduje cierpienie niewyobrażalnej ilości zwierząt hodowlanych
  • Odpowiedz
@Atari_65XE ja też uważam, że trzymanie psów w bloku to egoizm. Ludzie z wygody sterylizują psy albo przyczyniają się do cierpienia suczek w hodowlach jak tutaj żeby mieć ładne pieski rasowe. Chodzą z psami bez smyczy i nie obchodzi ich, że te psy stanowią zagrożenie dla np. dzikich zwierząt.
WielkiNos - @Atari_65XE ja też uważam, że trzymanie psów w bloku to egoizm. Ludzie z ...

źródło: temp_file7729539709280908660

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kantar potwierdzam, jest coraz gorzej. Zewsząd szczekanie, ujadanie, wycie. #!$%@? już coraz częściej łażą z dwoma jak i trzema psami. Każdy wolny trawnik zadeptany przez psiarstwo i ich właścicieli. Dramat.
  • Odpowiedz