Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #ucieczkadoraju
On jest bardziej odklejony niż Czeczen....
Zapewniam was Zachodnia, biała kobieta da to samo co Filipinka...
Testosteron spada od bycia zaangażowanym ojcem i brzuch rośnie przez to naukowo potwierdzone. XD
Filipinki najlepsze są jako gosposie i pielęgniarki
W każdym materiale on przeczy samemu sobie xD
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka  #ucieczkadoraju
On jest bardziej odklejony ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Testosteron spada od bycia zaangażowanym ojcem i brzuch rośnie przez to naukowo potwierdzone. XD


@Towarzysz_Sobaka: Tak, jest to obiekt badań i wyniki nie do końca tłumaczą, ale może istnieć taki mechanizm.
W uproszczeniu obecność małych dzieci w domu może wpływać na poziom testosteronu u mężczyzn poprzez interakcję biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników. Oksytocyna wydzielana podczas interakcji z dzieckiem może zmniejszać poziom testosteronu, co prowadzi do zmiany zachowań, takich jak zmniejszenie ochoty na seks i zwiększenie skupienia na opiece nad dzieckiem. Mechanizm ten może być adaptacją ewolucyjną, która pomaga mężczyznom lepiej opiekować się swoimi dziećmi.
Obniżenie testosteronu i związane z tym pozostałe zmiany hormonalne mogą prowadzić do przybrania niepotrzebnych kilogramów.
Może tak się wydarzyć, choć oczywiście
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: Ja mam anegdotyczny dowód w postaci wspomnienia na próbie =1, że dziewczyny w barach w Tajlandii są bardzo brzydkie. Może te ładne były akurat zajęte. To było moje spore zdziwienie, ale tylko dwa razy przechodziłem przez tę ulice i nawet tam się na nic nie zatrzymywaliśmy, ale wszystkie te mniej lub bardziej nachalne dziewczyny były nieporównywalne do tych spotkanych w metro/ mall, gdzie widziałem śliczne dziewczyny.
Ale dla potrzebujących
  • Odpowiedz