Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Jest Akcja We wrześniu miały być Włochy,będzie komin 😀 Nie dajcie sie dymać Polaki Manipulacja przekazem medialnym, Patokanaly żerują na was Clicbajt wyswietlenia lub do donejty Barany idą za stadem ,nie idz za stadem baranów bądź sobą To jest absolutny hit we waszej rzeczywistosci( ͡° ͜ʖ ͡°)Nie dajcie sie dymać palcie na wszystkie świece Grażynki i Janusze oraz kuzynki na czacie Was dymająXD
Khmer - #raportzpanstwasrodka Jest Akcja We wrześniu  miały być Włochy,będzie  komin ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khmer Nie znam tego Uniwersum ale przez to że ten gościu często się pojawiał na targu to postanowiłam obejrzeć jakiegoś lajwa zauważyłam że ten cały emigrant wysyła mu jakieś donejty i pozdrawia tego Jarka nie wiem ale dla mnie chłop ma coś nie tak z głową skoro tworzy filmy krytykującej Arka ale jednocześnie wysyła mu pozdrawiające donejty ale może niedostatecznie znam Uniwersum i dlatego nie rozumiem o co w tym chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@WarwaraBasia: Emigrant ma to wysyła,wyjaśnia go, pozatym oni wszystcy to ściemniacze. To jest hit ze ludzie juz od rana zyją ich zyciem NIE POJĘTE, MILEGO DNIA POZDRO
  • Odpowiedz