Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak się można w Niemczech zarejestrować jako uchodźca? Człowiek za tłuste setki euro płaci za klatkę w starej chałupie a tymczasem inni dostaną dach za darmo w nowoczesnym budynku w przyzwoitej lokalizacji...

#niemcy #zagranico #monachium
derezeus - Czy ktoś może mi wyjaśnić jak się można w Niemczech zarejestrować jako uch...

źródło: 1000002255

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@erni13: Wrzucałem już foty takich budowlanych kontenerów do których zasiedlono przybyszów. Mało tego, po drugiej stronie, też takie kontenery stoją, więc albo będą obecnych mieszkańców przesiedlać tutaj albo szykuje się kolejna fala.
  • Odpowiedz
@derezeus: Idk, może zbudowali to, żeby pokazać jak mają dobrze w Niemczech, ruch czysto PRowy?

U mnie mają kontenery z tyłu za miastem, tuż obok oczyszczalni ścieków gdzie j---e wręcz niemiłosiernie a najbliższy sklep jest pewnie z pół godziny z buta XD

W 2015 chodziłem w Niemczech do szkoły z internatem to uchodźcy którzy byli wtedy gorącym tematem dostali jedno skrzydło i mieli tam serio fajnie. Ale z czasem postawiono
  • Odpowiedz
  • 0
może zbudowali to, żeby pokazać jak mają dobrze w Niemczech, ruch czysto PRowy?


@erni13: Albo ich lokalne komuny zaczęły cisnąć, że te tymczasowe kontenery zaplanowane na rok góra dwa, stoją już całą dekadę, a przez to ceny działek w okolicy nie chcą rosnąć, więc Landesregierung sypnął kasę żeby ten temat uporządkować. Poza tym wygląda to jak getta z trzeciego świata, a w takim Monachium to nie przystoi, więc może to
  • Odpowiedz