Wpis z mikrobloga

@UsmiechnietaPolska: odroczyli do 31.08 i poproszą o dalsze informacje z NASK i RCL, ale ogólnie to:
Pisowi grozi utrata subwencji ok 100 mln zl+280 mln zł zwrotu do budżetu państwa, tego co z------i złodzieje na poczet własnej kampanii wyborczej. Tu chodzi o FSS, pikniki i wyprowadzenie kasy ze SSP.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: wklejam mój komentarz z innego wątku:
5:4 za zabraniem, chcą co do złotówki policzyć, żeby pisowska izba SN nie odrzuciła za nieścisłości w rachunkach, jak odrzuci z powodów politycznych ministerstwo finansów i tak nie wypłaci, bo nie jest to sąd wg wyroków ETPC
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login:

nie wiem jak. Nie ja startowałem do wyborów.


No to musisz dostosować swoje oczekiwania do rzeczywistości, która wygląda tak że sprawy toczą się najpierw w prokuraturze a później w sądach. Co chwilę potrwa, ale patrząc na ilość burdelu który zrobił pis przez 8 lat jestem pewny że oni w końcu pójdą
  • Odpowiedz
No to musisz dostosować swoje oczekiwania do rzeczywistośc


@UsmiechnietaPolska: rzeczywistość jest taka, że powinien powstać sąd kapturowy i ich ocenić.
1/3 bardzo zmanipulowanych ludzi i może dałoby się zaczął jakąś akcję edukacyjną jak działa państwo i podatki. I co? XD
A na dokładkę na prezydenta wystawia czaskoskiego który bardzo mnie denerwuje jako warszawiaka za zarządzanie miastem.
Mogliby Sikorskiego, bo np lepszego dyplomaty w tym kraju nie ma, no ale po
  • Odpowiedz