Wpis z mikrobloga

Ile musisz stracić, żeby zrozumieć, że na kuponach się ZAWSZE traci? Wcześniej czy później ale można być tylko w plecy. Tak to jest skonstruowane. Oni tam nie drukują pieniędzy tylko zbierają je innym.


@XCR11 xD
  • Odpowiedz
To nie mam szans żeby wygrać ponad 100k stawiając złotówkę na każdego underdoga we freakowym wydarzeniu?


@GoodGuyChucky93: na kuponach się ZAWSZE traci. Nie ma ludzi, powtarzam nie ma ludzi, co na tym zarabiają, wszyscy tracą a zarabia tylko buk (wraz z synem oraz duchem świętym)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: A nie jest tak? Zazwyczaj tylko słychać, że ktoś pieje z zachwytu bo wygrał dajmy na to 8 tyś. tylko zapomina dodać, że stracił już w tym roku 40 tyś.. Mam kolesia w robocie, który teoretycznie tylko wygrywa bo przegrane woli przemilczeć.
  • Odpowiedz
@marek2121: Zawsze, matematyki nie oszukasz. To tylko kwestia czasu. No chyba, że po lucky breaku przestaniesz grać a to się nie stanie bo tylko nabierzesz apetytu na więcej. Ujemny bilans to tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz
A nie jest tak?


@XCR11: nie. Większość traci ale nie wszyscy i nie zawsze. Jak sobie postawie 1 kupon, wygram 10pln i już nigdy więcej nic nie postawię to jak to niby stracę? jak wyjdę na minus? A takich ludzi pewnie trochę jest więc już wiemy, że jesteś w błędzie. Reszty nie trzeba analizować.

8 tyś.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Dlatego skasowałem po chwili. Wcześniej myślałem, ze post kolejnego "farciarza" co jest 20zł na plusie i właśnie miał sen z typem po którym będzie łącznie 35zł na plusie.
  • Odpowiedz
akurat w tym temacie wystarczy IQ Denisa +5, żeby to ogarniać.


@XCR11: to czemu tyle osób się na to nabiera? Zresztą ogólnie jesteś w błędzie bo właśnie przy pomocy matematyki można wychodzić na plus cały czas.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Nie można, inaczej każdy uzbrojony w AI przyuczoną do typowania robiłby kokosy. Opcja "na plus cały czas" jest niemożliwa, czysto statystycznie niemożliwa. Buk to nie mennica. Oni zbierają od ludzi pieniądze, żeby oddać "szczęśliwcom" ułamek tego co zbiorą. Możesz tylko, zwiększyć szanse na bycie "szczęśliwcem" ale nie na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
ułamek tego co zbiorą.


@XCR11: ułamek to zostawiają sobie. przy obrocie jaki generują nadal zarabiają na tym potężny pitos.
Da się być na plus jeśli korzystasz z bonusów powitalnych albo znajdujesz zdarzenia co u różnych buków mają różne stawki i da się wyjść na plus stawiając u obu różne wyniki. Kokosów na tym nie zrobisz ale kilka stówek spokojnie dorobisz.
  • Odpowiedz