Wpis z mikrobloga

WOŁAM OSOBY PLUSUJĄCE WPIS O KOLEJNEJ PIŁKARSKIEJ RUNDZIE PERŁY ZAKOLAKA

Merveile Fundambu w rundzie jesiennej 23/24 nie grał w piłkę.

Co dokładnie przez ten czas robił Fundambu oraz gdzie przebywał? Tego nie wiem.

Rundę wiosenną 23/24 spędził w klubie LKS Ślesin grającym w V lidze RED BOX, grupa II : Wielkopolska (6. poziom rozgrywek)

Kongijczyk w trakcie rundy wiosennej zdobył dla drużyny "Skicioków" 3 bramki.

LKS Ślesin rozpoczął rundę wiosenną na 3. miejscu jednak ostatecznie został mistrzem ligi i tym samym w sezonie 24/25 zagra w IV lidze.

Oto jedna z ocen opisowych, które otrzymałem od jednego z fanów ślesińskiego klubu:

"Fajny piłkarz, zajebista technika, tylko głową słaba. I słabo z decyzją: jak ma strzelać, to podaje, a jak podawać, to strzela. Papiery na grę to on ma i miał."


Fundambu ma 24 lata. Jego ostatnia wycena z transfermarkt wynosi 125 tys. euro, ale pochodzi z czerwca 2022, gdy jeszcze grał w I lidze.

rales -  WOŁAM OSOBY PLUSUJĄCE WPIS O KOLEJNEJ PIŁKARSKIEJ RUNDZIE PERŁY ZAKOLAKA

Me...

źródło: Screenshot(154)

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 387
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ NA KONIEC NASTĘPNEJ RUNDY W CELU AKTUALIZACJI POCZYNAŃ FUNDAMBU
  • Odpowiedz
Rundę wiosenną 23/24 spędził w klubie LKS Ślesin grającym w V lidze

Jego ostatnia wycena z transfermarkt wynosi 125 tys. euro, ale pochodzi z czerwca 2022, gdy jeszcze grał w I lidze.


@rales: jak V liga to góra krata browarów i 2 piłki
  • Odpowiedz
Ciekawe ile goli strzelił w tej rundzie naiwnym pOlką


@ejkejej: ty byś mógł mózgu "strzelić gola" słownikowi, zamiast silić się na bycie zabawnym w internecie. Na dobre by ci wyszło.
  • Odpowiedz
Co dokładnie przez ten czas robił Fundambu oraz gdzie przebywał? Tego nie wiem.


@rales: Może starał się o azyl w Niemczech ale policja odwiozła go do Polski :p
  • Odpowiedz