Wpis z mikrobloga

małe #coolstory w związku z tym zdjęciem XD

Robię sobie zdjęcie tego karkołomnie zaparkowanego samochodu. Jestem ubrany raczej dość elegancko, (ale bez przesady, garnitur to nie był): koszula, dżinsy, czarny płaszcz, czarna teczka ma dokumenty, generalnie taki trochę urzędniczy wygląd i do tego robię jakieś zdjęcia. Akurat na parking wjeżdżali jacyś kolesie w starym peugeocie 306 w wieku około 18-19 lat (zarówno oni jak i peżo XD ) Popatrzyli na mnie, wsteczny i #!$%@? gdzieś XD


#samochody #motoryzacja #fotografia #parkowanie
źródło: comment_ict1zvqG2ZZ2QjYJYPNVitCZCrxxHxV4.jpg
  • 30
@pogop: (#) Dzisiaj złomnik wrzucił coś takiego na fb

"proszę o usunięcie naszych prywatnych zdjęć Toyoty , jak rownież o zakrycie numerów rejestracyjnych samochodu. Sądzę, ze zna Pan ustawę o ochronie danych osobowych. Ufam, ze w tej sprawie wykaże sie Pan rozsądkiem i żadne kolejne kroki prawne nie bedą musiały mieć miejsca z mojej strony."


To wyśmiali tego typa, który mu to wysłał i powiedzieli, że tablice to nie są dane
@Sepang: no trzeba przyznać, że fajny kolor i w ogóle łady samochód, rzadko sie to oplowi udaje XD

a propos czarnych blach, to wczoraj w Poznaniu widziałem na parkingu peugeota 106 z czarnymi. szkoda tylko, że zdjęcie wyszło koszmarnie - telefony LG mają koszmarne aparaty
@pogop: te 3 to mocne ciekawostki, bo załapały się na czarne w ostatniej chwili - Alfa od 1997, Seat od 1998, Yaris od 1999

no tak z rok już zbieram to co napotkam na ulicy, ale najlepsze i tak zwykle uciekają ;__;

zaraz coś jeszcze wrzucę