Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #randkujzwykopem
Czemu polki są takie niegospodarne? Jedna w imię jakiejś niezależności woli sypać kasę landlordowi zamiast siedzieć w domu rodzinnym 10 km dalej.
Inna wozi dupę w weekendy z Lublina na Pomorze samolotem, i koniecznie dwa razy w roku wakacje zagranicą.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedna w imię jakiejś niezależności woli sypać kasę landlordowi zamiast siedzieć w domu rodzinnym 10 km dalej.


Bo tylko najbardziej odrażające życiowe przegrywy mieszkają z rodzicami.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: bo w damskiej prasie szerzy się propaganda że trzeba korzystać z życia, że muszą być niezależne itp itd, co jest głupotą w wielu przypadkach.
Chociażby wywalanie połowy hajsu na wynajem mieszkania, zamiast np przyoszczędzić.

No ale kobiety mogące sobię na coś takiego pozwolić, bo zawsze znajdzie się jeleń, który weźmie taką później do siebie. Proste ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ka-lol: a najczęściej pierwszym jeleniem jest ojciec który finansuje bezsensowne studia córce żeby mogła się ona realizować w nocnym życiu miasta wojewódzkiego, ale one są przecież niezależne i przedsiębiorcze bo zarabiają na kelnerce albo w callcenter parę groszy żeby było na wyjscia i ciuszki, co z tego że za mieszkanie i żeby z głodu nie umarła płaca rodzice. No ale to ja jestem śmieć bo mieszkam u rodziców na wsi
  • Odpowiedz
@zulugulubenc2: i tak jest za każdym razem

Co prawda znwm wyjątek (moja ex) co sama na wszystko zapracowała i nikt jej nie pomagał. Aby oszczędzić mieszkała na zadupiu Wrocławia w wynajętym pokoju...

No ale się ku$wił@ na boku więc w sumie słaby przykład ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ka-lol najlepsze jest to że każda uważa się za taką która osiągnęła wszystko sama, ale jak się przyjrzysz to od liceum korepetycje i mieszkanie na studiach opłacone przez rodziców i i tak wejście na rynek pracy na poważnie po 26 roku życia.

Mój pomysł na naprawienie demografii w Polsce to zmniejszenie liczby kierunków humanistycznych i innych babskich studiów.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: nie wiem czy masz świadomość że z Lublina do takiego Gdańska polecisz czasem za 200zl w dwie strony... Rzeczywiście straszna niegospodarność, biorąc pod uwagę że pociąg jedzie dłużej i za większe pieniądze...
Druga sprawa że rodzice rodzicom nie równi. Jedni będą zajebiści i super się będzie z nimi mieszkać, a z innymi nie będzie się dało wytrzymać.
Nie rozumiem czemu twoim zdaniem korzystanie z życia to coś złego? Przecież
  • Odpowiedz
Czemu polki są takie niegospodarne? Jedna w imię jakiejś niezależności woli sypać kasę landlordowi zamiast siedzieć w domu rodzinnym 10 km dalej.


@KapitanONeil: A Chada zaprosi do domu rodzinnego? Nie.
  • Odpowiedz