Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze,

mam dla Was ważną informacje!
Nastąpił update tła na moim profilu.

-Usunięto ranking legacy achievementów pozostawiając jego wynik

Myślę, że każdy już wie czym jest legacy kategoria, im mniej tym lepiej. I ja właśnie mam tylko 40 legacy achievementów zajmując tak wysokie miejsce, co czyni mnie Top Speed Runnerem.

-W miejsce rankingu legacy wstawiono obraz z tekstem "Obtainable Only" oraz avatar.

Każdy kto śledzi tag wie, że nie przepadam za polityką blizzarda making boomers feel special i usuwania zawartości z gry po czasie, czyniąc go limitowanym, unikatowym i tak dalej i tak dalej. Dlatego nie sugeruję się 54 miejscem w rankingu Europejskim, który widnieje na Data of Azeroth domyślnie bez zaznaczania opcji show obtainable only, a sugeruję się bardziej sprawiedliwym rankingiem, do którego nie wliczają się żadne fomo shity w tej dwudziestoletniej grze i to jest piękne. Ja gram 4.5 roku, a moi sąsiedzi z topki 20 lat i jest to niesprawiedliwe, dlatego jestem oficjalnie 39 kolekcjonerem w Europie, co oznacza, że aktualnie w wowie w regionie Europejskim jest tylko 38 kolekcjonerów lepszych ode mnie, co z biegiem czasu ulegnie zmianie. Aby zapełnić pustą przestrzeń dodałem obrazek swojego avatara z gry. Od razu mówię, że nie jest to mój main, a bardziej postać reprezentatywna. Jak zdobędę shouldery T3 to zmienie tmoga i będzie to wyglądać jeszcze bardziej prestiżowo. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Drodzy Wykopowicze,

mam dla Was ważną informacje! 
Nastąpił update ...

źródło: update 1.12.1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach