Wpis z mikrobloga

Chłop wysłał pierwszy raz CV na pracę zdalną. Lecz od tygodnia aplikacje nie zostały nawet otwarte. Chodź chłop, spełnia wszystkie wymagania, bo pracował już w takiej pracy. Już z aplikacji mojego CV czuć smród ludzkiego śmiecia, który nie posiada matury i pracuje na magazynie, nie trzeba nawet CV otwierać. Tego smrodu nie da się zmyć żadnym specyfikiem. Ten smród będzie się za chłopem ciągnął, do końca życia i przekreśli on jakiekolwiek szanse na wyście z #robpill

#przegryw #depresja
DarkZizi - Chłop wysłał pierwszy raz CV na pracę zdalną. Lecz od tygodnia aplikacje n...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-30 184637

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
ka, nie ma co sie p


@JackBauer666: Do niczego się przyznaje, to smród, który wali od mojego CV, więc nikt go nie otwiera. Po co dotykać coś, co śmierdzi. Prace już pewnie dostała Julka albo Oskarek, który nie miał tą pracą żadnej styczności, ale chodzi na studia więc jest kimś :(
  • Odpowiedz
@DarkZizi: W ogole nie ogarniam, po co ten cyrk rekrutacyjny, szczegolnie jak trza przybyc osobiscie, skoro wiadomo, ze swojego pociotka zatrudnia. Jedyne co to to, ze chca wyciagnac od ciebie wiedze za darmo, a potem olewka. Tak np to dziala w korposzczurowie
  • Odpowiedz
@DarkZizi: powyżej oferty pracy w kamieniołomach juz trzeba być dynamicznym oskim który raz na 3 dni pojawia się u Barbera bo ma za małą szczękę ale dzięki zarostowi
tak jak inni te tego typu debile wydłuża ją
Wyślij zdjęcie w CV to nie będziesz się oszukiwał
Jeśli pojawią się jakieś kobiety to pierwsza lepsza Julka dostanie odpowiedź a ty nie
  • Odpowiedz
  • 1
@trinty: Mam ładne CV zrobione w Canvie, profesjonalne zdjęcie. Ale to i tak nic nie daje. Nie mogę się dostać nigdzie powyżej brudnego magazynu. Bo brak matury mnie wyklucza ze wszystkich prac :(
  • Odpowiedz
@DarkZizi: To, że większość aplikacji na pracuj.pl jest nieotwarta to jest norma nawet w Wawie i z dwoma kierunkami studiów. Też mnie szlak trafiał ognisty jak wysyłałem 300 CV i większość nawet nie otwarta. Rozumiem co czujesz, bo rok temu przez to samo przechodziłem. To serio jest problem systemowy z tym otwieraniem CV.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW dlatego najlepiej wysyłać CV zaraz po wystawieniu ogłoszenia. Wtedy jest największa szansa na otworzenie naszej aplikacji i zaproszenie na rozmowę czy testy. Ogłoszenia, które są już wystawione od jakiegoś czasu gdzie wymagania nie powalają mają niestety setki kandydatów. Najtrudniej jest wbić się do zawodu.
@DarkZizi: Jak nawet nie masz matury i pracujesz na magazynie to właśnie zostałeś zakwalifikowany do pracownika fizycznego i praca umysłowa nie jest dla ciebie.
  • Odpowiedz
  • 1
@drylu09: Wiem, nigdy z tego bagna się nie wyrwę, a najgorsze że ja mam tego świadomość, która każdego dnia pcha mnie w objęcia magika. Bo jakbym był Sebastianem z magazynu który ćpa i pije z chłopakami z osiedla, oraz nie ma połowy uzębienia to byłbym przynajmniej szczęście nieświadomy a tak to wiem że nigdy nic więcej nie osiągnę i do końca życia zostanę w tym magazynowym bagnie...
  • Odpowiedz