Wpis z mikrobloga

Przykro, zły dzień. Poluzowała się śruba mocująca przerzutkę. Zaczepiła się o zębatki i wygięło ją na koło i mnie tylko na szczęście przyhamowało. Wiadomo ogarnę to tylko musi mi przyjść ta sama (już zamówione) i przejdę się jutro do sklepu po linkę nierdzewną oraz pancerze.
Nie no nie ma tragedii, ale dalej przykro. Rowerek wróci na drogę w piątek myślę. W sierpniu minie mu 24 lata. 9 lat na nim jeżdżę i mam nadzieję że zostanie ze mną na całe życie.
Dajcie plusa na pocieszenie.
#zalesie #rower
CrazyxDriver - Przykro, zły dzień. Poluzowała się śruba mocująca przerzutkę. Zaczepił...

źródło: temp_file3347291073360078547

Pobierz
CrazyxDriver - Przykro, zły dzień. Poluzowała się śruba mocująca przerzutkę. Zaczepił...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CrazyxDriver: Kiedyś też zmieliłem przerzutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to było dawno temu (z 20 lat temu?) i powiem ci że nawet udało się ją naprostować młotkiem i jeździć dalej, ale dziś to bym już klikał kup teraz na znanym portalu.
A wolnobieg z MegaRange przydaje się ? Bo kiedyś jak mi się rozpad to kupiłem tego 34T i raz na ruski rok zdarza się
  • Odpowiedz
  • 0
@PietrekSpodKrakowa: w Krakowie jak chcesz gdzieś pojechać dalej to tak. Na Chorągwice ledwo co dawała radę 34T. Przydała mi się też jadąc do Ojcowa, jadąc do brata jest jedna taka wysoka górka do Targowiska, do Proszowic też ostatnio także mam z niej pożytek.
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: Racja
U mnie jakimś dziwnym cudem przy zmianie przełożenia nie mogłem pedałować.. dopóki nie spojrzałem że wózek przerzutki dotarł do korby XD
Oprócz urwanego wózka i wygiętych nitów to jeszcze kółko przerzutki się uszczerbiło, a ogniwo łańcucha które akurat tam przechodziło się wygieło xD
  • Odpowiedz