Wpis z mikrobloga

pisowskie boty i tak tego nie zauważą/przytną tę informację i będą podawać dalej, a w komentarzach będą teksty: "brawo!!


powiedział kolo, który przed chwilą spłodził komentarz, w którym celowo miesza sprowadzonych do Polski imigrantów zarobkowych, którzy uczciwie pracują i płacą podatki, z nielegalnie przebywającymi tu "biednymi ludźmi, szukającymi swojego miejsca na świecie", którym sądy przyznają ostatnio odszkodowania za to, że sobie zrobili kuku skacząc przez płot podczas nielegalnego przekraczania granicy. Paradne.

@
eduardo-garcia - >pisowskie boty i tak tego nie zauważą/przytną tę informację i będą ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Logan00: przepraszam, bo chyba błędnie założyłem, że masz dodatnie IQ. Czego nie rozumiesz? Oficjalne liczby składają się z oficjalnie przyjętych. Z pozwoleniem na pracę i czasowym pozwoleniem na pobyt. Ty, celowo mieszasz ich z nielegalnymi, których reprezentantem niech będzie słynny górnik z Katowic, wypróżniający się w stawie.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: przepraszam, bo chyba nie zrozumiałem pisowskiego przekazu - tamten debilny obrazek ma mnie przekonać do tego że za tego kolesia odpowiada tusk? ten obrazek ma być dowodem? xD
  • Odpowiedz
to ja jednak pozostane przy oficjalnych liczbach


świetnie! To jeszcze zadbaj, żeby dotyczyły tematu, który poruszasz i już w ogóle będziesz w stanie prowadzić dyskusję jak na homo sapiens przystało.

@Logan00:
  • Odpowiedz
pisowskie boty i tak tego nie zauważą/przytną tę informację i będą podawać dalej, a w komentarzach będą teksty: "brawo!!

ale o ch..j ci chodzi? Wątek jest o manipulacji Czarnka, a ty mi tu z innym wątkiem wywalasz?


próbuję ci uświadomić, że jesteś drugą stroną tego samego medalu, a właściwie to uosobieniem projekcji, które przerzucasz na drugą stronę politycznego sporu.

@Logan00:
  • Odpowiedz