Wpis z mikrobloga

Dzień 1 odcinek 1, jesteśmy po nagraniu wywiadu ze mną i kilku wstawek. Jak widać na #pokazkota Gocha koniecznie chciała wystąpić w materiale ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla tych co nie widzieli wpisu w gorących - redukcja wagi z 157 kg do 75.

Zapraszam do obserwowania tagu #bizon

Będę starał się umieszczać pod nim regularnie moje postępy aż do premiery dokumentu na youtube, a jak będziecie chcieli to i po premierze.

#chudnijzwykopem #odchudzanie #dieta
koronawirus - Dzień 1 odcinek 1, jesteśmy po nagraniu wywiadu ze mną i kilku wstawek....

źródło: temp_file1867143275718349802

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koronawirus: Fajne posty wrzucałeś, tak przeglądam sobie. Tylko jedno mnie dziwi. Piszesz, że jesteś producentem filmowym. Zawsze mi się wydawało, że ktoś taki jest też operatorem i normalnie najpierw jeździ na nagrywki, a potem to montuje i przerabia. Czyli Ty jeździsz od czasu do czasu, a głównie montujesz sobie w domku?
  • Odpowiedz
  • 2
@ZanZani: Pokrótce tak, ale jest to wieloetapowy proces. Zajmuję się też planowaniem, pisaniem skryptu, załatwianiem potrzebnych lektorów, organizowaniem planu, no i na sam koniec również doglądaniem tego planu. Mam zaufanych ludzi, z którymi współpracuję. Samą operatorką rzadko się zajmuję ze względu głównie na biodro, które nie pozwala utrzymać mi dobrej stabilizacji pomimo posiadania gimbala. Jak już to głównie jako statyczna kamera. Najczęściej jednak zajmuję się samą obróbką materiału, bo jest
  • Odpowiedz
@koronawirus: To mega fajnie, że Ci się udało. A tak z ciekawości, to ile średnio tygodniowo (albo miesięcznie) pracujesz? Jakiś czas temu oglądałem typa który pokazywał swoje zarobki jak montażysta video i nieźle zarobić (też po długich latach), ale pisał, że pracuje po 60h tygodniowo! U Ciebie to pewnie zależy od zleceń?
  • Odpowiedz
  • 1
@ZanZani: Ja zlecenia montażowe mam non stop, ale mam system pracy głównie 2/2, czyli 2 tygodnie zapierdzielam a 2 tygodnie odpoczywam żeby głowa mi odetchnęła. No ale to już kwestia ruchoma, zależy mocno ile mam zleceń wypadowych czyli gdzie muszę być w terenie albo innych poza samą obróbką. Raczej nie mam dwóch miesięcy, w których mam ten sam schemat, to się zmienia na bieżąco. Na pewno nie muszę się żyłować
  • Odpowiedz
  • 4
@ZanZani Śmieci gadał. Wszystko to kwestia wprawy, a tą trzeba długo wyrabiać i mieć trochę smykałkę do tego. Film który 4 lata temu montowałem tydzień teraz pewnie bym obleciał w 5 godzin, także jak masz wypracowany workflow to też więcej i szybciej zrobisz.
  • Odpowiedz
  • 3
@sebastian-rogalski: Waga, wzrost mi w ogóle nie przeszkadza i nigdy mi nie przeszkadzał. Przerobiłem w swoim życiu masę związków, i nigdy żadna panna mnie nie spławiła za mój wzrost. To jest w ogóle dla mnie jakiś wykopowy czy tam internetowy mit, a jak już występuje to jest to zajebiście rzadkie zjawisko, które urosło do rangi its over dla chłopa poniżej 180
  • Odpowiedz
  • 3
@sebastian-rogalski: myślę, że bardzo dużo znaczy to, że masz coś do zaoferowania swoją osobą. pewność siebie, poczucie własnej wartości itp. ja nawet jak ważyłem 115-120 i nie byłem w stałym związku tak jak teraz to potrafiłem wchodzić w różne relacje bez najmniejszego problemu i nigdy nie dostałem pocisku za wzrost, a mam 172, nie 174 jak napisałeś :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Wyszynkowski: wrzuce posta raz na miesiąc, faktycznie zrobi się śmietnik jak w gangesie. poza tym tag obserwowały dwie osoby zanim napisałem swojego posta, a nagle zleciał się kult obrony maszyn rolniczych i egzotycznych zwierząt gabarytowych XD wy co niektórzy na tym pięknym portalu to czepiacie się już chyba dla zasady żeby jakkolwiek wyrzucić z siebie frustrację
  • Odpowiedz