Wpis z mikrobloga

#auta #samochody #samochodyuzywane

Auciarze, jest problem. Kupiłem auto bite z Niemiec, oddałem do mechanika, wszystko ok oprócz lakieru na wymienianych częściach. Moim zdaniem lakiernik zj3bal robotę i powinien dobrać inny odcień w mieszalni, a oni chcą mi to wycieniować. Wiem, że nie da się dobrać idealnie koloru i elementy się przepyla żeby zniwelować różnicę, ale tu chyba zbyt mocno kolor się różni. Byłem w detailingu i polerowanie całego auta nic nie zmieni mówili.

Co myślicie? Będzie git wycieniowane czy wyj3bane mieć i ma facet od nowa elementy lakierować?
pysznewpierdalator - #auta #samochody #samochodyuzywane

Auciarze, jest problem. Kupi...

źródło: IMG_20240729_181754

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperBasshunters: chj wie po czym oddałem do gościa który robił blacharke i wymienial części, on też do lakiernika oddawał. Domyślam się że tam po kosztach wszystko się robi, będę musiał aferę zrobić coś czuję, bo jak już słyszę oni chcą to cieniować to mnie strzela, kolejne elementy mi tylko spi3rdola. Jak na moje to muszą lakierować od nowa
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Biały jest jednym z najcięższych kolorów do dobrania. Generalnie na zdjęciach często nie widać różnicy, którą widać na żywo. U Ciebie widać na zdjęciach więc jest bardzo źle. Akceptowalnym standardem jest 1 odcień różnicy. U ciebie to jest chyba z 5. Problemem jest to, że jak robi to jakiś partacz to pomaluje Ci to drugi raz, ale jak znam życie dalej będzie widać. U mnie jedno ASO próbowało 2 razy i
  • Odpowiedz