Wpis z mikrobloga

Ten sport jest tak ciężki do oglądania. Moje 3 podejście które nie skończyło się zaśnięciem bo wypiłem #yerba. Kibice muszą być cicho bo któraś z zawodniczek może się zdekoncentrować. Nawet komentatorzy się nie odzywają przy wymianach. Teraz Iga nawet prosiła żeby kibice nie machali flagami XD. Wyobraźcie sobie taki coś w piłce nożnej np. na mistrzostwach świata kiedy dochodzi do decydujących karnych i kibice nie mogą machać, wykonywać gestów o krzyczeniu nawet nie wspomnę do przeciwników którzy pochodzą do piłki.

#paryz2024 #tenis
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@now_: no kibice nie mogą hałasować, bo mogliby np. zagłuszyć wywołanie autu.

Ale ta cisza ma właśnie swój klimat, dla mnie dużo lepszy od np. festynowego klimatu siatkówki
  • Odpowiedz
@now_: podczas gry w tenisa dźwięk uderzenia piłki rakietą jest pewną wskazówką jak piłka poleci, jaką ma rotację itp. Też mnie to dziwiło aż sam zacząłem grać.
  • Odpowiedz
@now_: ja zasypiam na piłce nożnej. Nudy, nudy, nudy... O coś się zaczyna dziać. Biegną! Już bliżej bramki!! I spalonyyyy!!! I zabawa od nowa.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Szej_Hulud: dobra to moze porównam zamiast do piłki nożnej to do F1. Tenis jest nudny do oglądania jak samochody które jeżdżą w kółko a na koncu i tak wygrywa najszybsze auto.
  • Odpowiedz