Wpis z mikrobloga

To, co się dzieje z #dpd to jakiś kabaret, paczka trzeci raz w doręczeniu i patrząc na dotychczasową historię, to nie wiem czy dojedzie, do kuriera jak zawsze dodzwonić się nie sposób.

Protip dla ludzi dzwoniących na infolinię - za trzecim razem durny bot mnie przekierował do konsultanta. Konsultant był miły, ale użyteczny jak c---i na knurze :(
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jcdx: DPD to tragedia. Kurier porzuca paczki pod drzwiami. Napisałem kilka reklamacji - efekt dokładnie ten sam: przepraszamy, kurier nie może tak robić, ale kurier nadal tak robi. I co im zrobisz? Najwyżej możesz nie korzystać z ich usług.
  • Odpowiedz
@Jcdx: "Optymalizują" koszty. Mój nawet zadzwoni, ale nie poczeka nawet sekundy - zostawia paczkę, dzwoni i idzie dalej. A najczęściej jest koło południa. A ja w pracy dostaję wiadomość, że paczka dostarczona...
Na szczęście mam paczkomat niedaleko i co tylko mogę zamawiam tam.
  • Odpowiedz
@Jcdx: Pewnie zgubił. I udaje, że doręcza. Aż wreszcie "doręczy" i dostaniesz potwierdzenie, ale paczki już nie. I pozostanie droga sądowa, bo reklamacji nie uznają. I już za 5 lat sąd przyzna ci rację i odszkodowanie w wysokości 100 zł. Tak działa kartonowe państwo.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@LudzieToDebile wczoraj przekierowane, do dziś nietknięte. Ta j----a paczka na piechotę by szybciej doszła zwłaszcza że idzie z Warszawy do Warszawy (°° ()
  • Odpowiedz
@Jcdx: Daj znać jak to się rozwinie. Coś czuję, że zgubili paczkę i tyle. Jak kupiłeś prywatnie przez Allegro, to dostaniesz zwrot kasy raczej, jak na firmę lub przez inny portal, to będzie gorzej.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@LudzieToDebile dpd. Skoro nie ma dostawy, to oni mają error. Z resztą już wczoraj złożyłam skargę z numerami obu przesyłek i danymi konkretnego kuriera.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: paczki obie mam, obklejone z każdej strony etykietami "brak czasu kuriera". Ale poszły na fiuta dwie skargi; dziś chyba po moim tel babka z infolinii kopnęła jego szefa i magicznie paczki się dostarczyły. I to nawet nie wyglądały, jakby ktoś po nich czołgiem jeździł. Ale takich wpienionych klientów z mojej okolicy ewidentnie było więcej, bo w żabie, gdzie to odbierałam zaraz kolejny gościu za mną też miał dpd i
  • Odpowiedz
@Jcdx: I tego się właśnie obawiam. Ukraińcy wyjeżdżają podobno z Polski, a i w Biedrze pewnie lepiej zarobią. U mnie nic się nie zmieniło. Ten sam kurier, jak zostawiał pod drzwiami, tak zostawia.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: przynajmniej nie czekasz tydzień... Ale i tak słabo. Ja w swojej skardze pisemnej zawarłam i zostawianie pod drzwiami.

Tęsknię za kurierem Maksymem, którego mieliśmy na rejonie długo - był miły, rzetelny i nie marudził na ciężkie paczki, nic też nie zostawiał pod drzwiami, dzwonił też, czy się jest w domu. To i pewnie poszedł gdzie indziej, albo coś...
  • Odpowiedz