Wpis z mikrobloga

#zalesie #motoryzacja #rakcontent #facebook
Nic mnie tak nie #!$%@? jak grupy motoryzacyjne.

#!$%@? z racji że mam seata leona, jestem na grupie odpowiedniej, czasami można tam znaleźć jakieś spoko rzeczy jak poradniki jak coś naprawić, tanie części zamienne bo "szkodzie całkowitej", albo sprawdzone radio do auta.

To #!$%@? są tam ludzie co wrzucają jakieś obrobione w PS zdjęcia swojej "foczki" która ma 15 lat i szukają poklasku jak wygląda ich sunia
#!$%@? 15 letni gruz

A najbardziej uwielbiam takich inwalidów umysłowych, co w 15 letniego gruza wrzucają "lakier kameleon" za 1/3 wartości samochodu i felgi za tyle samo. Po #!$%@? wrzucac tyle siana w takiego gruza, ja rozumiem jak by to był jakiś kultowy model auta typu nissan skyline, toyota supra czy mazda.

Ale nie wiejski bolid pokroju seat leon 2006, vw golf 2007 czy ford focus 2007 - zamiast ten hajs #!$%@?ć w wiejski tuning to może warto pomyśleć i dołożyć te 10-15 koła w 5-7 lat młodsze auto.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@kodecss no cóż a ja nie rozumiem ciebie. Ich własność robią co chcą może lubią. Sam siedzę w podobnej grupce tylko mój grat ma 34 lata wolę dawać hajs na auto i żyć z ludźmi z tym samym hobby i się rozwijać niż marnować hajs na chlanie, papierosy czy narkotyki. To jest hobby i fajnie mieć jaka kolwiek zajawkę nawet 15 letnim gruzie który może nauczyć zawsze czegoś. Każdy ma prawo
  • Odpowiedz
@kodecss: No i problem polega na tym, że oni mają grupę wzajemnej adoracji na facebooku. Z kolei ktoś myśli NIE DAJ BOŻE INACZEJ NIŻ TY, to trzeba pomarudzić na wykopie, gdzie żal niektóre tagi wrzucać na czarno, ale ciebie chętnie.
  • Odpowiedz
#!$%@? 15 letni gruz


@kodecss: to jest np 24 letni gruz. I co to można focić bo Lambo a inne fury błe bo nie Lambo,Ferrari <wstaw marke premium>.

Jak jest sprawne technicznie to niech ładują w swoje auto ile chcą a wiesz
Vraagno - >#!$%@? 15 letni gruz

@kodecss: to jest np 24 letni gruz. I co to można fo...

źródło: 24LetnieLambo

Pobierz
  • Odpowiedz
z racji że mam seata leona,


@kodecss: Mordo, masz drugie najbardziej patusiarskie auto jakie istnieje. Na pierwszym miejscu stoją ex aequo E46 i E39 a zaraz za nimi na podium jest Seat Leon z TDI z tuningiem cip i popkornem xD to czego się spodziewasz.

Ja siedzę na grupie Toyoty Camry to co widzę to:
-wątek o ratowaniu 40 letniego egzemplarza V10 przed rdzą (gratoyoty
SzubiDubiDu - >z racji że mam seata leona,

@kodecss: Mordo, masz drugie najbardziej ...

źródło: camry-history-1579107590

Pobierz
  • Odpowiedz
@kodecss: mnie na tych wszystkich grupach #!$%@?ą posty "DZIĘKI ZA PRZYJĘCIE DO GRUPY" no spam niesamowity i nie można tego w żaden sposób wyfiltrować czy też ignorować. Kiedyś na forach tematycznych można by było ignorować jakiś dział z przywitaniami, albo po prostu tam nie zaglądać.

Przykładowo dołączyłem do 2 grup "ciekawe miejscami/trasy motocyklowe" i nie ma tam dosłownie nic innego poza wrzucaniem podziękowań za przyjęcie do grupy XD głupi ja
  • Odpowiedz
@bidzej to chyba problem autora, że chciałby nowsze, ale nie ma siana, więc hejtuje tych, którzy mogą nowsze, ale wolą te co mają i je sobie robią jak chcą.
  • Odpowiedz
@kodecss no tak myślę, bo o co ten żal? Mi koło kija lata co ludzie robią ze swoimi rzeczami do momentu jak nie zakłócają porządku publicznego.
  • Odpowiedz