Wpis z mikrobloga

#ukraina Powoli dobija 3 rok wojny, a konfederuskie boty nadal nie mogą zdzierżyć, że na Ukrainie ludzie żyją jak ludzie - stoją, siedzą, leżą, oddychają, idą do pracy, relaksują się po pracy i śpią. No kto to słyszał, żeby w Kijowie, Lwowie i Odessie ktoś włączył TV, pojechał gdzieś samochodem albo zażył kąpieli kiedy setki kilometrów dalej pod Donieckiem toczą się walki! Gdyby w Polsce w Krakowie toczyła się wojna, to ja w Gdańsku odrazu spadam do bunkra i zjadam pół kromki chleba dziennie, śpię w kartonie i myję się tylko pod przeciekającą rurą!
  • 12
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: Oczywiście, że by niektórzy ludzie chodzili na dyskoteki, poza obszarem wojny. Łatwo mówić zza monitora jak życie w objętym wojną kraju ma wyglądać, ale jak widać tak wygląda. Idź powiedz tym ludziom, którzy żyją setki kilometrów od frontu, że nie powinni żyć normalnie, bo to wykracza poza twoje wyobrażenie wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żołnierze również wracają na przepustkach do swoich domów, spędzają czas z
  • Odpowiedz
wiadome, jakby ruskie tłukły się pod Białymstokiem to w wawce byś siedział na dyskotece, przecież to normalka.


@DrakkainenV: W Warszawie może i nie, ale taki Wrocław czy Kraków miałyby się umartwiać z powodu forntu białostockiego?
  • Odpowiedz
@KwadratF1 Właśnie zostałem ruskim botem, dziękuję.
A co powiesz o ludziach co kradną pomoc dla Ukrainy (nawet Sikorski o tym mówił, więc nie wyjeżdżaj z Ruskimi botami bo jego też będziesz musiał tak nazwać)?
Uważasz, że powinni być sądzeni jak w "normalnych" czasach? Bo ja bym zrobił sąd wojskowy i w 24h wyrok - zdrada kraju.

Jestem zwolennikiem staromodnej wojny, nie na pół gwizdka. Nie możesz mnie dlatego nazywać ruskim botem, bo elementem staromodnej wojny jest... wojna.
Jakoś siły alianckie w czasie 2 wojny światowej nie bały się robić nalotów dywanowych w obawie, że cywil może
  • Odpowiedz
  • 7
@ipkis123: wow, właśnie odkryłeś istnienie złych ludzi, których wsadza się do więzień. Zdajesz sobie sprawę, że w Polsce więzienia są pełne takich samych?
  • Odpowiedz
@KwadratF1: kur.. tagujcie te gówna wojenne tak aby można było je wrzucić na czarną - jak tego nie robicie to trzeba pojedynczo was proputinowskie/urkofilskie oszołomy blokować
  • Odpowiedz
  • 3
bawią się i wydają pieniądze na głupoty


@rebelhorizon: Jeśli ruscy nas napadną to oddajesz cały swój dochód na armię? Może jedna wypłata starczy na pół jednej sztuki pocisku kalibru 155mm...
  • Odpowiedz
@KwadratF1: nie, mieszkam na zachodzie kraju i będę się bawił jak gdyby nic, a ci ze wschodu niech walczą i umierają. Jedynie będę postował na social mediach żeby Niemcy i inni sąsiedzi dawali nam hajs
  • Odpowiedz