Wpis z mikrobloga

@JAn2: Po pierwsze nie wiem czy wiesz ale tu nie ma zbyt dużo amerykanów, nie wiem czy mówiąc do społeczności wykopu można mówić o tym że Trump to będzie "wasz" prezydent.

Dwa, czy ten wyrywek całkowicie dyskryminuje to jaką politykę gospodarczą, socjalną, milityraną itd. będzie prowadził jego gabinet. KIedyś dałbym sobie rękę uciąć że takie wycinki można znaleźć na każdego i podpisać podobnie, ale na końcu liczą się realne czyny.
  • Odpowiedz
@Microbiusz:

Dwa, czy ten wyrywek całkowicie dyskryminuje to jaką politykę gospodarczą, socjalną, milityraną itd. będzie prowadził jego gabinet.


Osiągnięcia Trumpa z 1
  • Odpowiedz
@UberWygryw: Mnie nie musisz przekonywać, nie interesuje się wyborami w USA. Odnoszę się do wpisu autora. Gdyby wpis autora zawierał twoją treść to bym nic nie pisał. Nie oceniam czy to co napisałeś to prawda, czy wyrywek z jego kadencji przedstawiony manipulacyjnie. Nie oceniam trumpa, zobacz co napisałem w pierwszym komentarzu.
  • Odpowiedz
@JAn2: weź pod uwagę, że Amerykanie wybierają z tego co jest na rynku. A na rynku jest Trump, który jest idiotą, Biden, który nie wie jak wygląda jego własna żona i sra w pieluchę w miejscach publicznych oraz Harris, która jest tak bezdennie głupia, że nie potrafi nawet usiedzieć pięciu minut bez jakiegoś durnego rechotu i mówienia o męskich ciążach.
Z tego wszystkiego to rzeczywiście Trump wydaje się być najlepszym
  • Odpowiedz