Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie poważne do wykopków, widzę, że dużo z Was przegląda neta na telefonie, a więc ja się pytam, czemu nie ma lapku albo nawet PC?
Telefon jest niewygodny, by tam oglądać YT czy jakieś strimy czy chyba nawet wykop. Mały ekran, nieporęczne wszystko, do tego ilość danych do wykorzystania mocno ograniczona.. Nie ma to jak się rozsiadać przed komputerem, obok pizza i cola czy tam p--o. Ja na telefonie to tylko poza domem używam neta. #dziwiesie #wykop #internet #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim na cholerę mi w domu komputer? Tylko miejsce zajmuje. Do oglądania mam TV z aplikacjami, do grania konsolę. W domu masz chłopie wifi a w pakiecie kolejne kilkadziesiąt giga przesyłu. Zamiast rozsiafac się na kiepskim krześle i wpatrywać w monitorem, wolę wygodnie siedzieć lub leżeć na porządnej sofie i oglądać na dużym TV. Kiedyś będziesz miał swoje mies kanie to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): PC to droga impreza. Nie mowie o samym komputerze tylko zobacz ile m2 mieszkania zajmuje biurko, trzeba mieć też porządne krzesło. Było widać jak tylko wyszły laptopy ze biedota od razu się przesiadla, bo przecież nie mają osobnego gabinetu w domu do pracy


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Telefon jest poręczniejszy i zawsze mam go pod ręką. Wygoda użytkowania o wiele gorsza niż na laptopie, o komputerze nawet nie wspominając ale mam taki bajzel z wolnym czasem że odpalenie kompa do przeglądania głupot w sieci nie wchodzi w grę.
  • Odpowiedz