Wpis z mikrobloga

Jak zaraz ludzie z roczników 1995-2005r nie zaczną rodzić więcej dzieci to z tego kraju nie zostanie nic za kilkadziesiąt lat.

Na całe szczęście kredyt 0% Tuska dopłaci najwięcej wyżowi z 1980-1985r, a dla młodszych, którzy nie będą się r%chać w mieszkaniu wynajmowanym na trzech (które zabiera im 50% zarobków) zostanie tylko wzrost cen mieszkań

aj waj
#nieruchomosci
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zaraz ludzie z roczników 1995-2005r nie zaczną rodzić więcej dzieci


@dzem_z_rzodkiewki: chlopie my już dostatecznie zostaliśmy wyruchani przez państwo rodziców starsze pokolenia żyjące na kredyt następnych pokoleń. Już starczy niech się idą #!$%@?ć sami.
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki jestem z tego przedziału. Nie zamierzam mieć dzieci. Pozdrawiam.

Ledwo sam wiąże koniec z końcem. Polecam spowiedź Davida Attenborough i to czego on doświadczył na przełomie połowy wieku.

Jest ludzi zwyczajnie za dużo i planeta nie dźwignie tego ciężaru. Jeśli w prognozach ludzi ma być 11 miliardów… już teraz w porównaniu z 1950 obszary zalesione i nie podporządkowane pod naszym butem zmalały z 65% do 35%.
Hodujemy tyle zwierząt na mięso, że wszystkie dzikie zwierzęta na naszej planecie gdyby je porównać wagowo zajmują 4%, 96% wagi zwierząt na całej planecie to nasza żywność hodowana przez nas
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: ale ja bym chciał rodzic dzieci, w sensie robić dzieci, ale żadna ze mną ich robić nie chce. Wszystkie wyjechały z mojego powiatowego na studia i nie wróciły, tam zostały psimi mamami, a ja pomagam ich rodzicom (sąsiadom) zakupy wnosić na piętro
  • Odpowiedz
ale to co, wina młodych, czy was, starych pierdzieli którzy nie potrafili dostosować kraju do zachodnich standardów tzn godnej pracy i możliwości założenia rodziny?


@ButtHurtAlert: chcesz dzidzia powiedzieć, że to moja wina, że zamiast jak normalny człowiek pracować i założyć rodzinę wolisz oglądać netfliksa i grać na konsoli? Nikt z poprzedniego pokolenia ni spodziewał się, że konsumpcjonizm #!$%@? na taką skalę, że ludzie będą usprawiedliwiać swój społeczny egoizm i nieróbstwo
  • Odpowiedz
Jest ludzi zwyczajnie za dużo i planeta nie dźwignie tego ciężaru. Jeśli w prognozach ludzi ma być 11 miliardów…


@GajuPrzegryw: wszystko spoko, ale wiesz że 11 mld będzie tak czy siak, po prostu zaleje nas fala uchodźców z 3go świata? Tu chodzi o to, żeby w Europie było jak najwięcej krajów o jednolitej strukturze etnicznej, aby było w miarę spokojnie i bezpiecznie. Eksperyment z multikulturalnością w zachodnich krajach się nie
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: jestem z tego rocznika. Mnie akurat w miarę stać dzięki pracy w IT i oszczędnej naturze. Ale moi znajomi pracujący w innych branżach albo budżetówce zwyczajnie nie stać. Jak się na 30 urodziny dorobią własnego m2 to będzie sukces. Niestety czasu zostaje na 1, max 2 dzieci, więc nie liczcie na powrót do wskaźnika zastępowalności pokoleń
  • Odpowiedz
@wcfilmowe mówisz o innym problemie ja mówię o innym. W tych krajach trzeba zwiększyć standard życia i gospodarki inaczej będziesz miał na granicy chmary ludzi. Naboi nie wystarczy na wszystkich xd
  • Odpowiedz