Wpis z mikrobloga

@Malgorzatabezrak: Małgorzatka! 2 sprawy!
1. Czika widział Twój komentarz, że czytałaś "Mistrza i Małgorzatę", łała łiła! Tam kot byli w tej książce, pomoger szatana, "Behemot" się zwał. Czika też ma kota w domu, tak się wabi xD
2. Czika dziękuje za dobre słowo. Jednorożec dziś PObudzony, bo Czika przez noc zgłosił mu 5 wpisów i 4 spadli xD Temu teraz wierzga, ale Czika już 28 na wakacje posłał w karierze,
  • Odpowiedz
@ZoltoCzarnyJednorozec: xD Słuchaj kotku 3 na pewno, i mam screena jak coś. W nocy też coś spadli, ale nie tylko Ciebie zgłaszam xD Może kolejny nie był jednak Twój. Na 3 są kwity. Więcej klnij w komentarzach, to zleci Ci więcej. @Zarzad_osp O kocie to do Małgorzatki pisałem przecież, sam chyba coś łykasz xD albo nie widziałeś, że Ciebie tylko dodałem ns końcu, aby mieć was z głowy za
  • Odpowiedz
@ZoltoCzarnyJednorozec: Ale płaczesz caly czas przecież o to xD Wpis 3 razy ten sam dawałeś, że Czika Ci zgłasza (bluzgałeś oczywiście, że Czika to Dlawek xD) i 2 razy Ci go strąciłem. Przeszedl dopiero, jak dałeś go w max. soft wersji xDDD "Ja nie Maciuś, by płakać". Na pewno?
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: yyyyyyy... Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Cika ja wiem że Ty się tu majtasz z każdym ale... Coś Ci się pomylilo. Uspokój sie. Zbierz myśli. Raz napisałem "ojejku ojejku" jak żeś mi kasztanie zgłosił komentarz w którym cytowałem Jaszczura... Aaaa na #!$%@? ja się produkuje. Ariva ariva derczi loka foka poka!
Slawusiem to Ty nie jesteś. Nawet Slaaaaaaawek by nie pisał, że dostaje zużyte gacie od żonki za to
  • Odpowiedz