Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wykopie
Tydzień temu opublikowałem na swoim koncie post gdzie zwróciłem uwagę na to że @KonikSzeu pisze dokładnie w taki sam sposób jak proboxdelowy troll z Xa NWKKN
Pod postem znalazły się screeny propozycji korupcyjnych od tego użytkownika. W wiadomościach priv napisałem że ma czas do północy by się ustosunkować jednakże tego nie zrobił. Czy zniknął z tagu? Nic bardziej mylnego - nie jest to także żaden losowy troll ale do tego przejdę za chwilę.

Dziś (24 lipca) na tagu zaczęły pojawiać się wzmianki o krzywych a wręcz graniczących z kryminałem akcjach Baxtona które potencjalnie mogłyby zdyskredytować go w kontekście jego pozycji w Pandoragate. Momentalnie uaktywniło się kilka trollerskich kont założonych bardzo niedawno które uaktywniają się w losowych (czy aby napewno losowych?) momentach zalewając tag pro-boxdelowym shitpostem.

Zauważyłem pewną zależność w tych działaniach i tutaj jestem w stanie wysunąć wniosek - Te konta nie mają zmieniać niczyjego zdania ani siać propagandy ale powodować zamęt na tagu w momencie gdy zaczyna się typowa dla wykopu burza mózgów na temat czyiś krzywych akcji oraz odwracać uwagę od tego szerszej publice bo jak wiadomo tag jest czytany przez różnego rodzaju jutuberkow na bieżąco.

Po zauważeniu tego napisałem post o tym gdzie używałem C-worda który nie jest przecież nawet cenzurowany przez wykop. Momentalnie moje konto zostało zgłoszone uwaga - za stare komentarze w których faktycznie użyłem wulgaryzmów wobec kogoś
I tutaj uwaga zgłoszenie rozpatrzono dosłownie po kilku minutach
Dając mi blokade na 3 dni.

I wiecie co się stało? Zobaczcie jaką wiadomość dostałem po tygodniu na priv
Jeśli KonikSzeu śledzi tag na bieżąco i próbował koordynować już wcześniej korupcyjne propozycje
a te wszystkie proboxdelowe konta zostały założone w tym samym czasie i to one wszystkie mnie zgłosiły W TYM SAMYM MOMENCIE
to wniosek nasuwa się sam do kogo mogą należeć te konta
#famemma
sperg44 - Dzień dobry wykopie
Tydzień temu opublikowałem na swoim koncie post gdzie z...

źródło: 20240727_195334

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@vincivinci123: mi spadło za to że napisałem że jeszcze nadejdzie dzień że baxtona wygwizdają na lipach
jak mają banować za tego typu teksty no to zapraszam na tiktoka a nie na wykop moderacje

a poza tym moderacja chyba widzi że zgłaszają to same baxtonowe konta zachowujące się jak boty więc rola moderacji jest tutaj najciekawsza
  • Odpowiedz