Wpis z mikrobloga

@tombeczka: zgoda, tylko on skrytykował komunizm - system zbrodniczy, który doprowadził do setek milionów ofiar na całym świecie. Co do samej piosenki nic nie mam, podoba mi się. Sama wizja braku granic, religii i innych podziałów jest super, chociaż nierealna, dlatego to zawsze będzie "imagine" tylko. Zawieszania dziennikarza za coś takiego to gruba przesada. O ile gardzę PiSem i uważam, że ta zmiana w TVP jest na duży plus, tak
  • Odpowiedz
Źle interpretujesz. Komentator sportowy to nie jest gość, którego wydawca zatrudnia do dokonywania interpretacji ideologiczno-politycznych.


@tombeczka: ale jakby potępił nazizm to byłby spoko, ale naruszył uczucia religijne lewaczków mówiąc prawdę o komuchach i o
  • Odpowiedz
@zonobijca: chłop nie skrytykował komunizmu, tylko #!$%@?ł łatkę komunizmu czemuś zupełnie z tym nie związanego xD

Piosenka jest o pokoju i miłości, a nie o kartkach na smalec i #!$%@? od ZOMO xD o czym wy #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@tombeczka: skoro tak to czemu Lennon powiedział że ta piosenka jest manifestem komunizmu?
Czyżby on sam ją źle interpretował?

narrator wyobraża sobie świat, w którym nie ma wojen na tle religijnym, ani nienawiści wynikającej z nacjonalizmów.


Zapomniałeś też dodać że śpiewa że nie ma państw i prawa własności xD
  • Odpowiedz
@tombeczka

@zonobijca: Źle interpretujesz. Komentator sportowy to nie jest gość, którego wydawca zatrudnia do dokonywania interpretacji ideologiczno-politycznych. Imagine to jest utwór o którym można sporo dyskutować, ale jego wiodącym przesłaniem jest to, że narrator wyobraża sobie świat, w którym nie ma wojen na tle religijnym, ani nienawiści wynikającej z nacjonalizmów. Dlatego właśnie Babiarz się zapędził.


Kilkukrotnie spotkałem się właśnie z tym że autor tego utworu sam potwierdził ze nawiązuje
  • Odpowiedz
Źle interpretujesz. Komentator sportowy to nie jest gość, którego wydawca zatrudnia do dokonywania interpretacji ideologiczno-politycznych. Imagine to jest utwór o którym można sporo dyskutować, ale jego wiodącym przesłaniem jest to, że narrator wyobraża sobie świat, w którym nie ma wojen na tle religijnym, ani nienawiści wynikającej z nacjonalizmów. Dlatego właśnie Babiarz się zapędził.


@tombeczka: co ty #!$%@? Jak Lennon sam przyznał się do tego, że jego utwór odnosi się do
  • Odpowiedz
@ffrreeaakk to wybrał zła ciekawostkę. Widocznie w umowie nie było dozwolone coś takiego, skoro pociągnęli go do odpowiedzialności, albo usłyszymy niedługo o pozwach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@zonobijca: Naprawdę zwolnili Babiage? Nie rób mi nadziei. Ogólnie to dziwię się, że go zaraz po zmianie władzy nie #!$%@?. Dobrze pamiętam jak stał z Kurskim i Holecką w jednym szeregu, kiedy to Kurski publicznie 'gwarantował', że nie zrobi z TVP partyjnej szczekaczki...
  • Odpowiedz
@zonobijca:

- jeden krasnal widzi wszędzie komunizm, gdzie nie spojrzy tam komunizm
- drugi krasnal widzi wszędzie nazizm, jest tak samo nietolerancyjny jak ten pierwszy

a my, normalni, siedzimy pośrodku i patrzymy jak te krasnale się tłuką.
  • Odpowiedz