Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety mają taki duży problem z zaakceptowaniem faktu, że same sobie na portalach randkowych wybierają nudziarzy, desperatów, zboczeńców itd a potem wrzucają wszystkich facetów do jednego wora, nawet tych pozostałych 90% które przecież na wstępnej selekcji same odrzuciły? Szukasz ideału wśród 10% top facetów a kiedy ci się nie udaje to wylewasz frustrację na WSZYSTKICH facetów, nawet tych których sama olałaś. To dopiero mental

Generalnie jest to ciekawe zjawisko i widać je wszędzie, nawet tu na wykopie. Laski narzekają na facetów, ale nie biorą pod uwagę tego, że za wybór odpowiadają wyłącznie one same, ale nie spojrzą nigdy krytycznie na kryteria jakimi one same się kierują i że może coś z nimi jest nie tak.
Często widzę na tinderach czy Badoo opisy typu "bądź normalny". Opis, który jest kierowany do tych 10%, którzy często po prostu są dupkami

Nigdy żadna rozczarowana i wkurzona laska nie napisała "boże, nienawidzę tych 10% facetów u których szukam szczęścia, całe to dziesięć procent tylko wykorzystuje i zostawia i są dupkami"

Zawsze są to WSZYSCY faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozczaruj się dziesięcioma procentami - narzekaj na pozostałe dziewięćdziesiąt które i tak cię nie interesuje

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka tydzień temu dziewczyna z którą pisało mi się bardzo dobrze odwołała spotkanie dzień przed bo śmiałem przez pół dnia nic nie napisać xD i zostałem wrzucony do wora jej jakichś przykrych doświadczeń z tindera. No ale jeśli potrafiła zrobić takie wyrzuty o coś takiego to poszła mi bardzo na rękę bo podejrzewam że mogłyby być kwasy na dłuższą metę. A tak bardzo nie trafiła z oceną, byłaby pierwszą laską z
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 no właśnie ja Ci powiem że u tej co odwołała widziałem przez te 3 dni jak pisaliśmy zaangażowanie. No ale chyba włączyły się tinderowkowe procesy myślowe i nie wpadła na pomysł że moze sama napisać a gościu może być faktycznie przez cały dzień zajęty i nie trzyma po prostu telefonu przy dupie XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka ale one mają rację, tylko posługujesz się złymi definicjami. Dla kobiet,ktoś spoza tych 10% top najlepszych samców nie jest facetem, a czymś pomiędzy npc a rośliną, na pewno nie człowiekiem.
  • Odpowiedz
Opis, który jest kierowany do tych 10%, którzy często po prostu są dupkami


@Pralko-suszarka: a są tacy, bo mogą
Głównie z tego powodu że dosłownie każda kobieta do nich ciągnie.
Kiedyś zrobiłem taki eksperyment (psycholog polecił aby się przekonasz że to nie ze mną jest
  • Odpowiedz