Wpis z mikrobloga

Ja prdl, dostałem zaproszenie na wesele. Nie dość, że nienawidzę wesel to jeszcze do Wawy, czyli pewnie same będą tam same snoby, karierowicze, zadufane w sobie cwaniaki, którzy uważają się za lepszych od wszystkich jak każdy mieszkaniec Wawy.

Eh...ratujcie Mirki. Najgorsze, że to wesele jednego z najlepszych kumpli, z którym relacja w chooy dla mnie znaczyła, więc będę musiał się męczyć w tym piekle.

#wesele #introwertycy #przegryw #stulejacontent #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakiawelicznyAltruista: Pojedź, na pewno nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażasz. Najwyżej zwiniesz się wcześniej i powiesz, że musisz wracać, albo że źle się czujesz. Dla kumpla to ważny dzień więc nawet jakby było słabo to sobie wynagrodzisz poczuciem, że zrobiłeś to dla ważnej dla Ciebie osoby. Tak przynajmniej ja to widzę.
  • Odpowiedz
@non-serviam: Każdy mieszkaniec Wawy uważa się za Boga przez sam fakt zamieszkiwanego obszaru na mapie. Jakby co najmniej w Zurychu, Monte Carlo, albo Dubaju mieszkali.

Warszawiacy to oslizgli, nudni karierowicze, z którymi nie pogadasz o niczym poza dobrami materialnymi, kasą i karierą. Oni nawet przez sen o tym gadają i tylko o tym.
  • Odpowiedz
Każdy mieszkaniec Wawy uważa się za Boga przez sam fakt zamieszkiwanego obszaru na mapie. Jakby co najmniej w Zurychu, Monte Carlo, albo Dubaju mieszkali.


Warszawiacy to oslizgli, nudni karierowicze, z którymi nie pogadasz o niczym poza dobrami materialnymi, kasą i karierą. Oni nawet przez sen o tym gadają i tylko o tym.


@MakiawelicznyAltruista: ty trollujesz czy tak na serio?
  • Odpowiedz