Wpis z mikrobloga

@PiekielneSosiwo można to zrobić po latach. Serio, te tytuły są baaardzo grywalne, i wtedy też jeszcze nie było tych platform i proste to do obejścia czy zmodowania. Ghost Recon AW, GRAW 2 na PC też mirek kojarzy? To nawet nieukończone było nostalgiczne. Muzyka to nawet w pierwszym GRAW po latach najświetniejsza.
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Jak przez mgłę kojarzę dwójkę, mam wrażenie że swojego czasu ogrywaliśmy z kolegą na jego leciwym komputerze. Nie mam problemu ze starymi grami więc możliwe że wybiorę się w taką podróż w przeszłość jak znowu będę miał ochotę (ʘʘ) Jeszcze jak tak rozmyślam nad jakimiś produkcjami które miały podobny, nostalgiczny vibe, to przypominają mi się stare hitmany, medal of honor, prototype 1 i 2 i
  • Odpowiedz
@PiekielneSosiwo MoH coś kojarzę przez mgłę, Hitman 1 i 2 coś lepiej ale jednak były graficznie i oprawowo dość drętwe i stare. Choć jesteś zielonka to jednak widzę pewną zbieżność z moim dzieciństwem. Prototype coś mi się zdaje, że było zbyt dużo "fantasy action" jak na takiego lubiącego taktyczne strzelanki jak ja.

Zmierzając do esencji - GRAW - jeszcze są te perełki dostępne na torrentach jakby co, jeszcze te kilka clientów
wygolony_libek-97 - @PiekielneSosiwo MoH coś kojarzę przez mgłę, Hitman 1 i 2 coś lep...
  • Odpowiedz