Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

I nie opuszczę cię aż do odlotu. "Najważniejsze, że równe szanse mają i 20-, i 50-60-latki"

Pewna moja klientka, dojrzała bizneswoman z sukcesem, matka bliźniąt, inteligentna, wykształcona, pojechała z początkiem wakacji do Egiptu. Pięciogwiazdkowy resort, formuła all-inclusive. Po dwóch tygodniach wróciła obłędnie zakochana. Wybrankiem był kelner z hotelowej restauracji – opowiada Aneta Wrona, coach, trenerka komunikacji.

Poznaje młodszego od niej sprzedawcę butów, który po krótkim flircie mówi, że chciałby się z nią przespać. Potem wysyła jej mnóstwo miłosnych SMS-ów, a w kolejnych prosi Polkę o kupno karty telefonicznej, bo chciałby zadzwonić i powiedzieć jej coś ważnego. "W Polsce na każdym kroku mi przypominają, że jestem babcią" – przyznaje kobieta. Tymczasem na ulicach egipskiego kurortu co chwilę ktoś ją zagaduje i chce się umówić.

Na forach dotyczących turystyki romansowej w Egipcie kobiety piszą: "Superfaceci, oliwkowa skóra, uśmiechnięci, szarmanccy, zalety lepsze niż w Europie". "Najważniejsze, że równe szanse mają i 20-, i 50-60-latki".

Dziś Jamal budzi w Iwonie bajkowe wspomnienia, choć, jak mówi, złamał jej serce. Nie wie, czy mogło być inaczej. Fantazjowała, że ściągnie go do Polski. Nadal wierzy, że to była wielka miłość, odwzajemniona. A mąż? Cóż, 20 spokojnych lat, jednak bez magii i uniesień. Iwonie trudno to przyznać, ale w końcu mówi, że za miłość życia uważa Jamala.
_________________________________________________________________________________

Kobieta zaspokajana, doceniana i komplementowana to kobieta szczęśliwa :))) Janek nigdy nie da tego kobiecie bo myśli, że jak zdobędzie, to już nie trzeba się starać i staje się przewidywalnym nudziarzem. Fajnie, że coraz więcej kobiet (i to w różnym wieku) zaczyna korzystać z życia i dochodzi do wniosku, że nie warto go marnować na jakiegoś zgorzkniałego p0lusa. Nawet jeśli relacja z Habibim jest krótkoterminowa, to i tak warto w to iść - przynajmniej ma się super wspomnienia. Długoletnia wegetacja u boku jakiegoś buraka z Polandii to najgorsze, co może przytrafić się kobiecie...
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaro...

źródło: 5321531

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Dowodzi to tego, że polskie kobiety są wyjątkowo podatne na manipulacje mające na celu tylko jedno ;) Szczególnie w wydaniu panów "sniadych" lub z "oliwkową skórą". A jak w Polsce mężczyzna jest szarmancki, uprzejmy, komplementuje kobietę i się stara, to staje się nagle nudny, przewidywalny, zbyt uległy. Jak dla mnie to jest największy absurd w wykonaniu p0lek. W Polsce szukają łobuza, bo ci szanujący kobiety są "nudni", a za
  • Odpowiedz
  • 15
@WyzwolonaPodrozniczka jeszcze cię nie zbanowali trollu? xD

Pojadę sobie do Tajlandii, machnę kilkoma dolarami i będę w tej samej sytuacji.
Nie rób z takiej sytuacji jakieś kolejnej wojny męsko -damskiej.
  • Odpowiedz
@cichyluki88:

@WyzwolonaPodrozniczka: Dowodzi to tego, że polskie kobiety są wyjątkowo podatne na manipulacje mające na celu tylko jedno ;)

A wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo nie dostają tej atencji, tej uwagi i tego docenienia od swoich p0lskich mężów. Chłopu się wydaje, że jak "zdobył" babę to już nic nie trzeba robić, ona zawsze z nim będzie. A to tak nie działa. Relacje trzeba ciągle pielęgnować. Fakt, że tyle p0lek ucieka w ręce Habibich to tylko dowód na to, że nie mają tego w Polandii. "Kto je obiad w domu, nie jada na mieście" :)))

A jak w Polsce mężczyzna jest szarmancki, uprzejmy, komplementuje kobietę i się stara, to staje się nagle nudny, przewidywalny, zbyt uległy. Jak dla mnie to jest największy
  • Odpowiedz
@Nofuck:

Pojadę sobie do Tajlandii, machnę kilkoma dolarami i będę w tej samej sytuacji.

Nikt ci nie broni :))) Na pewno żadna nie będzie płakać, że straciła p0lskiego snejka tylko w przeciwieństwie do was, będziemy wam kibicować w podbojach :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka I wyłazi w tym momencie hipokryzja, bo jak wami się nie interesuje Polak chad, to nagle jest larum, że liczy się wnętrze a nie wygląd i jak on tak może. Habibi się interesuje każdą, bo ma w tym interes, ale wtedy przedmiotowe traktowanie was nie boli. Macie nierealne oczekiwania, bo nakładyście sobie do głów, że każda jest 10/10 jeśli się taka czuje. A potem wychodzi na to, że taka max
  • Odpowiedz
@cichyluki88:

@WyzwolonaPodrozniczka I wyłazi w tym momencie hipokryzja, bo jak wami się nie interesuje Polak chad, to nagle jest larum, że liczy się wnętrze a nie wygląd i jak on tak może.

Wnętrze też się liczy, ale na dalszym etapie znajomości. Pierwsze co oceniamy to wygląd. Jak ktoś się od początku nie podoba to po co go poznawać? Tzn. można poznać, ale taki ktoś zostanie tylko ewentualnym kumplem i jeśli wiem, że koleś na mnie leci a mi się nie podoba, to wolę urwać znajomość niż kogoś zwodzić i sama się męczyć tym niechcianym zainteresowaniem. Ja nie jestem hipokrytką, bo otwarcie mówię, że dla mnie aparycja jest istotna i nawet jeśli ktoś mnie odrzuci, to przyjmuję to z pokorą. Bo wiem, że ludzie mają różne gusta i nie muszę się podobać wszystkim. Wiadomo, że to nic miłego być odstawionym, ale takie jest życie. Ludzie nawzajem muszą się sobie podobać. Nie zawsze ma się wszystko to co by się chciało :)))

Habibi się interesuje każdą, bo ma w tym interes, ale wtedy przedmiotowe traktowanie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

Wy też macie interes, chcecie zamoczyć snejka w c!psku. Oni mają dokładnie takie same motywy jak p0lusy, więc w czym problem? :)))


Ich interes nie ma najczęściej nic wspólnego ze współżyciem. Dużo bardziej cenione jest ściągnięcie kochanka do Europy
  • Odpowiedz
@cichyluki88:

Ich interes nie ma najczęściej nic wspólnego ze współżyciem. Dużo bardziej cenione jest ściągnięcie kochanka do Europy ;)

Jedno i drugie jest interesem :))) Ale nie trzeba nikogo ściągać jeśli się nie chce - można się wyskakać na miejscu bez zobowiązań :)))

Tak się składa, że to mężczyźni są w stosunku do siebie bardziej krytyczni
  • Odpowiedz
Janek nigdy nie da tego kobiecie bo myśli, że jak zdobędzie, to już nie trzeba się starać i staje się przewidywalnym nudziarzem


@WyzwolonaPodrozniczka: Brak w tym logiki. Jamal jak zdobył to dalej nie starał się w ogóle i nie zdążył stać się przewidywalnym nudziarzem bo się ulotnił. Wniosek taki, że Janek powinien zdobyć i zaraz po tym porzucić Iwonę. Wtedy byłby jak Jamal.

Nawet się nie staracie z tymi bajtami
  • Odpowiedz