Wpis z mikrobloga

Jak pokonać aatroxa extreme każdą postacią za każdym razem? Nie przegrasz ani razu.

Każdą postacią składasz te przedmioty i pasywki:
1. UwU Blaster + Haste
2. Iceblast Armor + Armor (blokuje miecze = nie zadają obrażeń, dodatkowy armor zawsze przydatny, nie zejdziesz na hita gdy będzie chwilowy lag mózgu)

UwU Blaster to priorytet w ewolucji, Iceblast Armor również, inne przedmioty dobre w początkowej fazie gry do wybijania mobów, ale najważniejsze to mieć wymaksowane przedmioty na aatroxa. UwU Blaster jest też najlepszym przedmiotem na mini bosy w początkowej fazie gry.

Obejrzyj jak ograć aatroxa, najlepszy materiał jaki powstał, strategia unikania latających mieczy -> w fazie drugiej bicia bosa na samym początku idziesz jak najbliżej wody (po prawej stronie), gdy zauważysz miecze od razu idziesz na lewo do końca, nie mają takiego zasięgu, gdy jesteś szybki możesz wyprzedzić miecze i nie musisz unikać ani razu, miecze się kończą idziesz znowu do wody i tak w kółko, czasem bosa ubijesz przed dojściem do końca lewej strony:
https://youtu.be/pksAFacAaCo

#leagueoflegends
raneli - Jak pokonać aatroxa extreme każdą postacią za każdym razem? Nie przegrasz an...
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
Na początku przygody z extreme trochę panikowałem, nie znałem strategii, kilka razy umarłem, gdy nabrałem pewności siebie i wiem co robię wygrywam za każdym razem. Pierwszy raz jest najgorszy, później z górki, z resztą jak we wszystkim w życiu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Jeżeli ktoś jest już dobrze wyskilowany, to można próbować bez armora i iść full dmg. Na aatrox to możliwe, gorzej z belveth na 3 mapie, ciężko uniknąć, a gdy cie trafi taki latający belveth to bez armora tracisz 3/4 hp.
  • Odpowiedz